Blues makers

Blues makers

Jau dvidešimt metų kaip grupė dalyvauja Lietuvos ir Europos muzikiniame gyvenime.Išleisti šeši muzikinai albumai iš jų du lietuvių kalba. Sudalyvauta daugybėje muzikinių festivalių, bendradarbiauta su daug gerų, pirmo ryškumo atlikėjų.

1998-1998m Vasaros maratono Festivalyje B.M. pripažinta geriausia Bliuzo grupė Lietuvoje , 2002m. Nacionalinio radijo klausytojai albumą ,, Užburtame Rate” išrenka geriausiu roko nominacijoje. Jis yra dažnas festivalių tiek Lietuvoje tiek užsienyje dalyvis. Grupe koncertavo Vokietijoje, Rusijoje,Švedijoje,Prancūzijoje , Lenkijoje. Bendradarbiavo su JAV Bliuzo roko vokalistais Jimmy Lawson, Gary Lowel , King Lion taip pat su lūpinės armonikėlės virtuozais Dov Hammer, Scott Albert Johnson . Su kolega Aleksander Belkin ,, Blues acoustic duo” dažni svečiai Lenkijos festivaluose koncertavo Izraelyje, Vokietijoje . Olandijoje teko groti su garsiuoju Keb’Mo.Taip pat Lietuvoje apšildė šių atlikėjų koncertus: John Mayall, Buddy Guy, Larry Garne r, Candy Dufler ir Chris

Repertuarą sudaro 100 geriausių hitų nuo Rock&Blues, Rock’n’Roll iki Jazz ,taip pat yra paruošti specialūs projektai ,,Eric Clapton Project“ ir Tribute to Muddy Waters.

Grupės lyderis ir vokalistas Jutas Virgilijus atliks naujas savo kūrybos dainas bei kompozicijas lietuvių kalba.

Daugiau apie mus; www.blues.lt/bluesmakers pasiklausyti http://www.youtube.com/jutablues

Kontaktai; bluesmakers@blues.lt www.myspace.com/bluesmakerslt

DAUGIAU