Blues Makers

Blues Makers

Energingas šokių vakaras su “The Blues Makers” Muzikiniame teatre „NEW YORK“

Sausio 25 d., 20:00 val. penktadienį, muzikinis teatras „New York“ kviečia visus pradėti naujus metus su šokiais ir linksmybėmis. Taip, kad visiems būtų ypatingai linksma. Su kokybiška muzika – muzikine grupe The Blues Makers, šokių – bendravimo studijos „Dance Time“ profesionaliais šokiais, šokių pamokomis, staigmenomis susirinkusiems. Energingas ir užvedantis muzikinis projektas nepaliks abejingų.
Apie tai žino ir Muzikinio teatro „New York“ šokių vakarėlio organizatoriai. Įkvėpti sezono atidarymo vakarėlio sėkmės „New York“ komanda kviečia dar karščiau pašėlti, išlaisvinti savo laukinę šokių dvasią. Muzikinio teatro organizatoriai pastebi: „Po sezono atidarymo sėkmės, įsitikinome, kad žmonės pasiilgę šokių vakarų, yaptingai brandesnis jaunimas. Sezono atidarymo vakarėlio metu vykę šokiai nepaliko abejingų. Sulaukėme daug prašymų tokį vakarėlį pakartoti, todėl su dar didesne jėga kviečiame visus į šokių vakarą su „The Blues Makers“ ir tikimės, kad žmonės šėls negailėdami kojų…“
Vakaro metu svečiai turės galimybę pasimokyti šokti su šokių bendravimo studijos „Dance Time“ profesionalais, įsigiję VIP bilietus bus vaišinami vakariene, šaržų meistrė Edita Suchodskytė pradžiugins nuotaikingais šaržais, veiks stilizuota fotostudija. Visi norintys vakaro metu galės sudalyvauti profesionalioje fotosesijoje, svečių lauks specialiai šokių vakarui paruoštas meniu.
Šokime vienu ritmu! Šokių vakaras su „The Blues Makers“ , Muzikinis teatras New York visi tavo draugai ir Tu!

Bilietus platina Tiketa,
Kainos 40 – 80 Lt

DAUGIAU