Bolivudo naktis

Bolivudo naktis

23:00 – 03:00 val. Restorano AULA” S.Gucevičiaus kiemelis

 Koncertuoja „West Indian ko”                                               renginys nemokamas

Grupė “West Indian ko” groja „world  fusion” (Jazz/Indie)  stiliaus muziką. Jų repertuare atliekamos tokių žinomų atlikėjų kaip : Nadaka, Trilok Gurtu, Nusrat Fateh Ali Khan ir kt. kūrinių interpretacijas.

Atlikėjai:
Indrė Jurgelevičiūtė – vokalas, kanklės, fleita
Domas Žostautas – bosas
Bernardas Janauskas – tabla, percussion
Marius Cechanavičius – gitara

23:00 – 04:00 val. Restorano AULA” A.Mickevičiaus kiemelis

Indiškų filmų vakaras                                                             renginys nemokamas

  • 1. Ateik, pašokime (Aaja Nachle) 146 min

Anil Mehta 2007

Naujausias filmas su “Bolivudo” karaliene” tituluojama aktore Madhuri Dixit. Pagrindinė filmo veikėja Dija po vienuolikos metų iš Niu Jorko gršįžta į savo gimtajį miestelį Indjoje, kur sužino apie vyriausybės planus nugriauti senąjį šokio spektaklių teatrą ir pastatyti prekybos centrą. Dija imasi įvairių planų, kad galėtų sustabdyti teatro sunaikinimą. “Ateik, pašokime” filmas –   spalvinga ir nuotaikinga istorija apie meną ir kultūrą, pripildyta gausių tradicinių bei modernių šokių ir muzikos.

 

  • 2. Kai mes susitikome (Jab We Met) 137 min

Rež. Imtiaz Ali 2007

Indijoje vadinamas “pirmojo pasimatymo” filmu, ši romantinė režisieriaus Imtiazo Ali istorija pelnė dideles žiūrovų simpatijas visoje Indijoje. Tai istorija apie du traukinyje susitikusius nepažįstamuosius, kurių likimus susies netikėta bendra kelionė ir nuotykiai. Filmas gausus šmaikščių dialogų, netikėtų situacijų, vaizdingų peizažų bei muzikos.

 

  • 3. Kažkas vyksta (Kuch Kuch Hota hai) 177 min

Rež. Karan Johar 1998

Vienas iš garsiausių Indijos filmų, įtvirtinusių šeimyninės dramos žanrą Indijos kine. Tai istorija, kurioje telpa visos emocijos – džiaugsmas, liūdesys, išsiskyrimas ir susitikimas, meilė ir romantika. 

 

 

 

DAUGIAU