Boom Style – Susipažinimo turas per Lietuvą

Boom Style – Susipažinimo turas per Lietuvą

„Mūsų Lietuvos šalies klimatas per šaltas turėti pietietiško temperamento ir aistros, todėl kviečiame su mumis pajusti tikrąjį Brazilijos siautulį“ tokia naujos lietuviškos grupės – „Boom style“ filosofija.

 

Kas tai per grupė, ir kuo ji skiriasi nuo visų  kitų grupių, kurių pilna lietuvos muzikinė padangė? Pirmiausia, tai ne fonograminė grupė, antras dalykas kas iš kart krenta į akis – tai kad grupės dainos persipynusios samba stiliumi, ir trečias momentas kas užsifiksuoja – tai  muzikantai, savo darbo profesionalai scenoje pasirodantys ne vienus metus. Grupės lyderis Egidijus legendinės pank roko grupės „Preservative Factory“ vienas iš įkurėjų ir muzikantas, dainų muzikos ir tekstų autorius. Nors Egidijus aistringas baikeris, tai jam netrukdo, taip pat  aistringai muzikuoti su profesionalių muzikantų komanda.

 

O komanda iš tikro įspūdinga:

Robertas Vilčinskas – mušamieji.
Pradėjęs muzikinę karjerą grupėje „Saulės laikrodis“, kaip pats sako per 15 metų su koncertais išmaišė visą pasaulį, dirba su Lietuvos valstybiniu simfoniniu,orkestru,  Blues makers, Šv. Kristoforo orkestru, Filharmonijos orkestru ir kitais.

Evita Žlabienė – gitara, vokalas.
Daugiau nei 18 metų scenoje, vaikiškų dainelių muzikos ir tekstų autorė, daug studijavusi  vokalo lavinimo, scenos elgesio, teatro ir muzikos panaudojimo sintezės pagrindų, baigusi Šiaulių koncervatoriją.

Arūnas Armonas – boso gitara.
Savo muzikinį kelią pradėjo grodamas  „Brolių Tautkų“ grupėje, kiek vėliau grojo ir kūrė dainas grupėje „Combo“, dirbo koncertiniuose turuose su daugeliui žinomais lietuvos atlikėjais tokiais kaip Kastytis Kerbedis, Džordana Butkutė, Ovidijus Vyšniauskas, Inga Valinskienė ir daugelis kitų.
Žinomiausios dainos: Melodija, Ar tai sapnas, Sena abėcėlė, Tu nemyli manęs.

Jauniausias grupės narys akordeono virtuozas – Pranciškus Macevičius.
Daugkartinis akordeonistų festivalių nugalėtojas Lietuvoje ir užsienyje, grojęs Lietuvos Respublikos seime, Kauno rotušėje, ir dar daug daug kitur.

Iki susitikimų, jūsų „Boom Style“ komanda.

DAUGIAU