“Boružės diena” unikalus renginys Kaune

“Boružės diena” unikalus renginys Kaune

Kviečiame visus į labai smagų ir unikalų jaunimo iš Kretingos projekto „Žalias ir geras“ renginį „Boružės diena”. Turime valstybės, visokių ligų, profesines dienas, o buružės yra nederamai pamirštos… Tad norime šią klaidą ištaisyti ir padaryti smagų, nuoširdų, kitoniškesnį renginį ir , kad jis būtų priimtinas visiems. Boružės – laimės, gerumo, sekmės simbolis, tad viskas apie ją ir suksis…

Renginyje jūsų laukia:
• Kūrybinės dirbtuvės – „Boružių inkilų-buveinių“ gamyba ir Lietuvos boružių inkilų gaminimo rekordo siekimas. Britai, skandinavai jau senų seniausiai juos gamina ir naudoja gėlynuose, parkuose, soduose. Boružės yra geriausias natūralus kovos būdas prieš amarus. Lietuvoje tai dar tikrai naujiena. Inkilus galės išmokti pasigaminti ir pasiimti nemokamai kiekvienas norintis. Bus gaminama iš paruoštų ruošinių. Tad tai tikrai labai nesudėtingas darbas. Turėsime apie 1000 vnt. ruošinių ir manome, jog to užteks užfiksuoti Lietuvos boružių inkilų gaminimo rekordui.
• Kūrybinės dirbtuvės – amuletų, sėkmės akmenų gaminimas. Tai bus miniatiūrų tapymas ant jūros akmenėlių boružės tema. Kiekvienas pageidaujantis galės pasidaryti šią smagią smulkmenėlę.
• Kūrybinės dirbtuvės – bendrų didelio formato paveikslų tapymas boružės tema. Paveikslus galės tapyti visi norintys. Jie bus padovanoti Kauno vaikų ligoninėms.
• Boružės galerija. Joje lauks įvairiausi meniški, smagūs dirbiniai apie boružę nuo keramikos, magnetukų iki paveikslų • Foto galerija. Foto galerijoje bus fiksuojami individualiai visi boružių inkilų rekordo siekimo dalyviai su savo sumontuotais inkilais. Visos foto bus patalpintos svetainėje www.zaliasirgeras.lt ir specialiame serveryje parsisiuntimui.
• Muzikavimas. Kviečiami groti visi norintys jauni žmonės „gatvės muzikavimo“ principu. Šiam renginiui įvykdyti reikia nemažai pagalbininkų. Tad maloniai kviečiame norinčius ir galinčius prisidėti, ypatingai Kauniečius. O reikia: – Kuo daugiau sukviesti žmonių i renginį, naudojant visus įmanomus būdus. – Jaunųjų muzikantų, gebančių smagiai muzikuoti gatvėje. Jiems būtų parengtos specialios vietos. Registracija el.pastu zaliasirgeras@gmail.com – Moderatorių kūrybinėms dirbtuvėms (inkilu darymui, tapymui ant juros akmenu, didelio formato paveikslu tapymui ). Tai tikrai nesudėtingos veiklos, nereikia specialių žinių ar pasiruošimo. – Foto galerijai ir bendram renginio fiksavimui fotografų/operatorių su savo iranga. Visi pagalbininkai gaus stilingus skiriamuosius marškinėlius, maitinimą, specialias padėkas, bus paviešinti svetaineje www.zaliasirgeras.lt

Renginio organizatoriai ir partneriai: Jaunimo grupė “Žali ir geri”, Klubas “Mes tik”, Lietuvos Respublikos Seimo Narkomanijos ir alkoholizmo prevencijos komisija, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas, Kauno Priklausomybės ligų centras Rėmėjai ir finansavimas: Kauno savivaldybė, ES programa “Veiklus jaunimas”

DAUGIAU