,,Breakfast For Two’’: TRIBUTE to NORAH JONES

,,Breakfast For Two’’: TRIBUTE to NORAH JONES

,,Breakfast For Two”:
Justė Kraujelytė & Lukas Norkūnas
( tribute to Norah Jones)

Justė Kraujelytė (vokalas)
Dosjė:
1999- 2011 m. Lietuvos Vaikų ir Jaunimo Centro Džiazo studijos akapelinė jaunimo grupė ,,KIVI‘‘
Projektai bei koncertai su atlikėjais ir grupėmis:
,,The Real group‘‘ (Švedija), ,,Voices unlimited‘‘ (Austrija), Lagaylia Fryzer (Švedija), Leonid Šinkarenko Jazz 4, Vladimiru Čekasinu, Petru Geniušu, ,,ANTIS‘‘ ir t.t.
Svarbiausi festivaliai, koncertinės programos, konkursai, apdovanojimai:
Pasaulinė chorų olimpiada (Xiamen, Kinija)- vocal jazz accapella- olimpinis auksas, Pasaulinė chorų olimpiada (Graz, Austrija) – popular choral music- vocal ensembles – auksas, The Swedish International Choir Competition (Helsingborg, Švedija)- Grand Prix, Grieg International Choir festival (Bergen, Norvegija) – Grand Prix,
In Canto sul Garda (Riva del Garda, Italija) – 1 vieta, International Youth Choir Festival (Kalundborg, Danija) – 1 vieta, I‘st International Baltic Contest for Vocal Ensembles (Riga, Latvija) – Grand Prix, Golden Magnolia (New Orleans, JAV) – Jury MEDIA award, ,,Aukso paukštės‘‘ 2007 m. apdovanojimas – ,,Tarptautinio spindesio žvaigždė‘‘, festivaliai ,,Nida Jazz‘‘, ,,Kaunas Jazz‘‘, ,,Baby Sing Jazz‘‘, ,,ANTIS‘‘ muzikinė utopija ,,Zuikis pleibojus‘‘, LRT projektas ,,Lietuvos balsai‘‘ ir t.t.
Dabartinė veikla:

  • ,,Gogol bordello Tribute LT‘‘,
  • ,,TF band‘‘.

Lukas Norkūnas (gitara, vokalas)
Dosjė:
Muzika pradėjau domėtis labai anksti. Iki 6 metų tik domėjausi. Vėliau pradėjau pats sau kurti daineles ir dainuoti sau. Tai,matyt,buvo dėl to, kad mano mama dainuodavo,o senelis buvo muzikos mokytojas. Po to 2 metus lankiau ,,Tele Bim Bam” mokyklėlę, kur mokiausi ir muzikos. Laisvalaikiu grodavau teniso rakete ir iš ,,lego” sukonstruota gitara. Nuo 5 klasės pradėjau klausytis ,,blink-182″ ir užsimaniau tikro instrumento. Užsirašiau į YAMAHA muzikos studiją. Mama labai norėjo, kad gročiau sintezatoriumi,todėl 1 metams atidėjau savo norus. Po to,nebeištvėriau šio kompromiso ir porą metų mokiausi groti gitara. Išaugau savo mokytojus ir tapau mokytoju pats sau. Grojau ir kūriau savo dainas, vos įsigyjęs pirmąją gitarą. Iki šiol turiu seną užrašų knygutę su savo dainomis… Lindėjau garaže. 21 metų išėjau iš garažo. Daug improvizavau kartu su broliu, ir, kartą gatvėje, atsitiktinai mus pastebėjusi mergina pakvietė pakoncertuot į,, Šaunią vietelę”. Vėliau sekė kiti pakvietimai. Kai per vieną jų buvo renkami ,,tipsai”, pamačiau, kad dėžutėje yra 200 lt. Susimąsčiau…šovė mintis, kad galima GYVENTI IŠ MUZIKOS!! Nuo tada esu profesionalas ir būtent iš to gyvenu.
Profesinė veikla:

  • 2013 – 2014m. grojau grupėje ,, 4 of a Kind”. Išmokau groti ansamblyje, daug sužinojau apie užkulisius ir koncertų organizavimą. Sutikau merginą, dėl kurios pradėjau groti bliuzą….
  • Duetas ,,Blues returns”,
  • Bliuzo muzikantas ( independent).

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/pages/Breakfast-For-Two/1445491912358869?ref=hl

2014 08 23
20:00
Koncertą dovanojame. 
Staliukų rezervacija tel. 8 5 212 12 68.
Visi renginiai: www.artistai.lt

DAUGIAU