Brutal Madness Fest 2011

Brutal Madness Fest 2011

Brutal Madness fest 2011 – auka senajai mokyklai Tradicinis Brutal Madness fest 2011 įvyks jau kovo 25 d., penktadienį atsinaujinusiame klube „Propaganda“ ant Tauro kalno Vilniuje. Didžiojoje scenoje stebėsime net 6 kolektyvų pasirodymus. Šį kartą prie garsių scenos vardų prisijungs dvi naujos, dar negirdėtos, tačiau nemažiau intriguojančios Lietuvos ir Latvijos grupės, kurias galime įvardinti kaip „all star“ projektai, nes po na…ujais vardais slepiasi į istoriją įėjusių grupių nariai. Na bet apie viską iš eilės.
Ispanai KATHARSYS gerai žinomi išrankių pikantiškesnės muzikos gerbėjų. Nėra abejonių, kad grupei, pradėjusiai veiklą 2002 metais, pavyko susikurti labai asmenišką bei autentišką stilių, kurį tikrai būtų nelengva sukišti į kažkokius rėmus. Black death ir doom metalo inspiruoti, jie nebijo savo muzikoje įpinti progresyvių ar net džiazo elementų. KATHARSYS sužavi ne tik kompozicijų dvasingumu, bet ir itin technišku atlikimu. Grupė gali pasigirti šešiais albumais ir gausia koncertine veikla.
Latvių brutalistų FLAYING pristatinėti neverta. Seniai juos begirdėjom Lietuvoje ir pasiilgom jų energingų, brutalių rifų ir humoro nestokojančio imidžo. Auką senąjai metalo mokyklai atiduos dvi “visų žvaigždžių” grupės. Pirmieji – latviai MALDUGUNS. Nors pavadinimas išvertus į lietuvių kalbą reiškia žaltvykslę ir kvepia folkloru, tačiau grupė, kurios nariai atėjo iš tokių Latvijos grandų kaip SKYFORGER, FRAILTY, TABESTIC ENTERON, tvirtina groją gryną oldschool death metal, o įkvėpimo šaltiniais ivardina grupes Death, Atheist, Napalm Death, Brutality bei Bloodbath.
Labiausiai intriguojanti festivalio grupė – STORMGREY. Tikro, kokybiško senosios lietuviškos metalo mokyklos skambesio “trašystai” susiėjo tik prieš metus, tačiau po intensyvių repeticijų pagaliau debiutuos Brutal Madness festivalyje. STORMGREY muzikantai yra gerai žinomi vyresniajai metalistų kartai – tai buvę ar esami grupių GHOSTORM, OSSUARY, MISOPSYCHIA, NECROPSY, GOETHEANUM, CONSCIOUS ROT, SHADOWDANCES, DISSECTION ir kitų Lietuvos metalo scenos istorijoje palikusių žymę projektų nariai. Įdomu ir tai, kad būgnininkas Viktoras šiuo metu groja būgnais Lietuvos valstybiniame simfoniniame orkestre ir, kaip tik po pasirodymo lengvosios muzikos mėgėjams, skubės ant Tauro kalno ištaškyti mums smegenis kartu su STORMGREY.
Avangardinio black metal atstovų vilniečių INQUISITOR neregėjome ant didžiosios scenos daugiau kaip metus. Grupės lyderis Vytas išsidavė, kad jau ruošiama medžiaga naujam albumui, ir kelis šviežius gabalus galima bus išgirsti Brutal Madness festivalyje. Neapsieita bus ir be ankstyvosios kurybos pačio gryniausio juodojo metalo.
Apšilimui gausime dozę extremalaus death metalo iš Latvijos – RETRACE MY LIFE – puikiai prisitaikys prie festivalio koncepcijos.

Brutal Madness fest 2011 įvyks kovo 25 dieną (penktadienį) menų laboratorijoje “Propaganda” (V.M.Putino 5) Vilniuje. Durys atsiveria 18.00 val. Koncerto pradžia 19.00 val.
Įėjimas: 25 Lt.
Grupės: KATHAARSYS (isp), FLAYING (lv), INQUISITOR (lt), MALDUGUNS (lv), STORMGREY (lt), RETRACE MY LIFE (lv)

DAUGIAU