Būrelių ir užimtumo mugė “Z vaikai”

Būrelių ir užimtumo mugė “Z vaikai”

Z vaikai – be galo kūrybinga, unikali ir „kitokia” karta, kuriai seni auklėjimo metodai nebetinka.
Z kartos vaikai yra nepaprastai įdomūs, jautrūs, atviri ir geranoriški, todėl labai svarbu juos mylėti, pripažinti jų individualumą, suprasti ir palaikyti.
Tai asmenybių, o ne kareivių karta, kurią ugdyti reikia daug kantrybės ir išmonės.
Tai pirmoji vaikų karta, kuri auga pertekliuje, kada svarbiausia savybė yra išmokti atsirinkti.

Tam, kad palengvintume paieškas ir vaikui paprasčiau būtų atsirinkti kas jam patinka, visus tėvelius su savo mažaisiais genijais kviesime į būrelių ir užimtumo mugę “Z vaikai”.
Tai vienintelis renginys Lietuvoje, kur vienoje vietoje Jūs rasite tik įdomiausius ir geriausius būrelius, sporto ir meno mokyklas, lavinamuosius žaislus, “protingas” knygas, naujiems mokslo metams skirtas prekes bei daug daug smagaus ir naudingo laiko.

Lankytojų taip pat lauks išskirtinė programa, kuri neleis nuobodžiauti visą dieną:
Kiekviename stende bus galima sužinoti bei pasibandyti kiekvieno dalyvio specifiką, pamatyti kiekvieno būrelio pristatymą (programa vėliau), sudalyvauti knygų pristatyme ir susipažinti su knygelių autoriais.

Tėveliai turės galimybę sudalyvauti nemokame seminare apie “z kartą”, kurį ves profesionali psichologė-edukologė Asta Blandė. A. Blandė – viena iš autorių knygos “Vaikas pokyčių kelyje”. Tai pirmoji serijos “Tėvystės žemėlapis” knyga tėvams, auginantiems ikimokyklinio ir pradinio mokyklinio amžiaus vaikus. Todėl čia sužinosite visą naudingą informaciją apie savo vaikučius, kaip juos teisingai auklėti, kaip su jais susitarti bei paklausti Jums aktualių klausimų.

O dienos pabaigą vainikuos bendras projektas kartu su “Robotikos” akademija ir žymiais Lietuvos tėveliais bei jų vaikais – statysime valdomą kosminį laivą!

Z vaikai – unikalus projektas, skirtas Z kartai, jos vystymuisi ir laimingai besiformuojančiai asmenybei, todėl visa širdimi Jūsų laukiame prisijungiant prie šio gražaus renginio!

Data ir laikas: Rugsėjo 4 d. 10 – 17 val.
Vieta: Žalgirio arena.
Lankytojams įėjimas – NEMOKAMAS!
Dalyvių registracija ir visos sąlygos: [email protected]

DAUGIAU