Camouflage Live Tour 2024 Rewind to the Future and Goodbye

Camouflage Live Tour 2024 Rewind to the Future and Goodbye

Puikios žinios elektroninės synthpop muzikos gerbėjams – lapkričio 24 dieną Vilniaus koncertų salėje „Compensa“ pasirodymą surengs legendinė vokiečių grupė „Camouflage“. Turo „Camouflage Live Tour 2024 (Rewind to the Future and Goodbye)“ metu grupė kartu su gerbėjais pažymės savo veiklos 40-metį.
 
„Veiklos sustabdymas 2016 metais mus paskatino sugrįžti atšvęsti grupės jubiliejų. „Camouflage“ – 40 metų muzikos, vaizdo klipų, nuotraukų. Norime šiais prisiminimais pasidalinti su jumis ir visa komanda“, – sako muzikantai. Tačiau, pasak jų, šiai ekskursijai reikia ne tik grožio, sėkmės ir įspūdžių. Turi būti ir naujo turinio, ne vien prisiminimai ir archyvinė medžiaga.
 
Savo koncerte muzikantai gros ne tik puikiai žinomus kūrinius, bet žada ir naujos kūrybos. „Nebūtume „Camouflage“, jei nepriimtume naujo iššūkio. Eisime į studiją su visa grupe pasisemti įkvėpimo naujoms dainoms, kad vėliau šiais metais galėtume su džiaugsmu atkurti naują ir dar įdomesnę grupę „Camouflage“. Tik tada, mūsų požiūriu, tikrai prasminga sugroti turą, nes taip susipins praeitis, dabartis ir ateitis ir galėsime pasiūlyti naują koncepciją, kuri suteiks jums ir mums tokią atlikimo kokybę, kokios mes visi tikimės“, – teigiama grupės pranešime.
 
„Camouflage“ į Lietuvą sugrįš po 13 metų. Anksčiau grupė mūsų šalyje su pasisekimu lankėsi 2004, 2006 ir 2011 metais. Rudenį Baltijos šalyse įvyksiantys koncertai – vieninteliai šiais metais grupės pasirodymai už Vokietijos ribų. Grupės muzika labai mėgstama klausytojų Lietuvoje. „Camouflage“ yra viena žymiausių synthpop žanro atstovų kartu su „Depeche Mode“, „Erasure“, „Pet Shop Boys“, „a-ha“, OMD ir kitomis šios muzikos krypties legendomis.
 
„Camouflage“ susikūrė pietryčių Vokietijos mieste Bietigheim-Bissingene (tuo metu Vakarų Vokietija) 1983 metais. Grupę labiausiai išgarsino hitai „Love Is a Shield“ ir „The Great Commandment“, tapę nemirtinga klasika ir iki šiol dažnai skambantys radijo stotyse. Taip pat didelės sėkmės sulaukė kūriniai „Strangers Thoughts“, „Heaven (I Want You)“, „Me and You“, „I Can’t Feel You“.
 
Žymiausiais grupės albumais tapo „Methods of Silence“ (1989), „Voices & Images“ (1988) ir „Sensor“ (2003). Kol kas paskutinysis grupės darbas „Greyscale“ pasirodė 2015 metais ir Vokietijos albumų tope pasiekė aukštą 14 vietą.
 
 
Camouflage – Love Is A Shield: https://youtu.be/xmUGnrI9aV8
 
Camouflage – The Great Commandment: https://youtu.be/k6s1-caKRtQ
 

1

DAUGIAU