Candee Train

Candee Train

Stilius: Blues / Funk / Pop
Bilieto kaina: 8lt

Atrodo, jog pagaliau kažkas sugebėjo panaudoti fanko tiek, kiek reikia – ne per daug ir nenuobodžiai. Taip pat teisingai išnaudojo pop muzikos skambesį, pridėjo šiek tiek džiazo ir melancholiškais sintezatoriais įvedė sveikos psichodelikos. Dar įdomiau pasidaro išgirdus, jog vokalistė nesistengia mėgdžioti Jazzu dainavimo manierų. Tas kažkas – kauniečių grupė CandeeTrain.
Muzikos scenoje nuo 2009-ųjų vis dažniau pasirodančio kolektyvo sąstatas – paprastas kaip penki pirštai: vokalistė Agnė Daujotaitė, klavišininkė Greta Žukauskaitė, bosine gitara ir kontrabosu grojantis Mindaugas Borisevičius, būgnininkas Mantas Daujotas bei įkvėpėjas ir “lyrinis aš” Žygintas Tamulis. Dar yra nematomi nariai – muzikos kompozitorius Ramutis Padukinskis ir dainų tekstų autorė – Agota Cicytė (Agota Cic).
Čia neapsiriksime pridūrę, jog būtent paprastume ir yra genialumas, šiuo atveju pasireiškiantis muziką, skambančia neapibrėžiamai, nenusakomai ir nenuspėjamai: jei “Eskeipas” pakvimpa senesniais 4Hero atodūsiais, tai “Juju” euforijos fanfaras keičia į lengvus fanko ritmus; jei “Kurmis” atsiduoda intelektualia pop muzika, tai “Latras” pristato ritmingą džiazą. O ant viršaus – neišvengiamas sluoksnis murkiančių sintezatorių.
Dar vienas Candee Train privalumas yra tai, jog jų muzikos formatas netinka komerciniam radijui, todėl geriausiu atveju juos išgirsi tik grojant gyvai. Ir teisingai – gyvos grupės yra tam, kad koncertuotų, o ne prekybos centruose ar picerijose skambėtų. Tad leisdami parsisiųsti visus jų kūrinius, linkime neužsiciklinti ant skaitmenos ir būtinai užsukti į grupės pasirodymą.

Daugiau informacijos: www.tamstaclub.lt
Staliukų rezervacija:
2124498, 869836121, 861156496
[email protected]    

DAUGIAU