CARLOS PIÑANA & GROUP (ISPANIJA) KONCERTAS

CARLOS PIÑANA & GROUP (ISPANIJA) KONCERTAS

CARLOS PINANA & GROUP (ISPANIJA)

KONCERTAS “FLAMENKO – JAUSMŲ KORIDA”

Carlos Piñana (flamenko gitara), Hortensia Laencina (flamenko šokėja)

Miguel Ángel Orengo (perkusija), Curro Piñana (vokalas)

Programoje flamenko muzika ir šokiai. Jausmingas pasirodymas, kupinas plazdančios aistros, neaprėpiamo ilgesio ir lyg iš vulkano trykštančios energijos nukels į flamenko tėvynę Ispaniją.

Daugeliui ispaniškas flamenkas – tiesiog kerintis reginys, bet patiems ispanams jis – tikra jausmų korida, paremta asmenine patirtimi, istorija, išgyvenimais. Ne išimtis ir flamenko gitaros virtuozo Carloso Piñana kūryba, kuris praėjusiais metais su broliu Curro viešėdamas Lietuvoje jau spėjo įsigyti nemenką būrį gerbėjų. Carlosas ir Curro dažnai koncertuoja kartu. Flamenko aistrą broliai paveldėjo iš tėvo ir senelio, garsių šio žanro atstovų.

Gitaristo C. Piñana kūryboje dera turbūt visi šiandien gyvuojantys flamenko stiliai. Savo romantiška, stilinga, jaudinamai intymia bei techniškai tobula muzika Carlosas įgijo daug gerbėjų tėvynėje ir svetur. Gitaros virtuozas kuria muziką Mursijos šokio trupėms, kino filmams, yra išleidęs savo kūrybos natų rinkinį. Menininko diskografijoje – jau 5 soliniai albumai.

Šiandien C. Piñana – ne tik vienas įdomiausių flamenko kompozitorių ir atlikėjų, bet ir svarbi flamenko judėjimo figūra. Greta spalvingos koncertinės veiklos, gitaristas dėsto flamenko kursą Mursijos konservatorijoje, vadovauja flamenko meno mokyklai, yra tarptautinio flamenko festivalio ir gitaros konkursų rengėjas. Įspūdinga paties Carloso trofėjų kolekcija – jau nuo studijų metų jis yra įvairių tarptautinių flamenko festivalių ir konkursų prizininkas.

Organizatorius – Šiaulių „Aušros” muziejus

Festivalio meno vadovas – Lietuvos nacionalinės premijos laureatas, dirigentas Robertas Šervenikas

Festivalio globėjas – Lietuvos Respublikos kultūros ministras Šarūnas Birutis

 

Bilietus į koncertą Šiauliuose, Ch. Frenkelio viloje galite įsigyti Ticket Market

 

Bilietai į renginius, koncertus ir kitas pramogas – Ticket Market

 

 

DAUGIAU