“Carmen fantazija”-  „Trimitas“

“Carmen fantazija”- „Trimitas“

Valstybinio pučiamųjų instrumentų orkestro „Trimitas“ kvietimu koncertuos duetas vienas žymiausių pasaulio eufonininkų, garsus Didžiosios Britanijos dirigentas ir pedagogas Steav’as Mead’as ir Japonijos eufonininkė Misa Akahoshi.
Atlikėjas Steav’as Mead’as su orkestru “Trimitas” (vyr. dirigentas Ugnius Vaiginis) pirmąjį koncertą Lietuvoje surengė prieš metus, kur iš karto sužavėjo publiką. Tai – eufonininkas virtuozas, reikšmingai prisidėjęs prie šio instrumento populiarinimo ne tik savo šalyje, bet ir visame pasaulyje.
Misa Akahoshi viena geriausių eufonijos atlikėjų Japonijoje, savo kūrybiniais projektais pelniusi tarptautinį pripažinimą, muzikos pasaulyje dar vadinama Ryto žvaigžde. Sukūrusi apie 30 kūrinių, keletą originalių eufonijai, kurie išleisti ir sėkmingai atliekami.
Duetas susipažino prieš metus vykusiame Tarptautiniame konkurse Korėjoje. Vėliau susitiko „Tubamania“ festivalyje Tailande ir tai buvo dviejų eufonistų draugystės pradžia.
Koncerte skambės nauji ir įdomūs kūriniai solo ir duetui. Pasak Steav‘o Mead‘o, bus stengiamasi parodyti gražiausių dalykų skirtingus aspektus. Džiugins lyrikos grožis, virtuoziškumas bei muzikinė nuojauta.

Koncertas įvyks
Lapkričio 17 d. 19 val.
Lietuvos nacionalinės filharmonijos Didžioji salė (Aušros Vartų g. 5)
Solistai – Steven Mead ir Misa Akahoshi (eufonija)
Orkestras „Trimitas“, vyr. dirigentas Ugnius Vaiginis

Bilietus platina www.ticketpro.lt ir Nacionalinės filharmonijos bilietų kasa

DAUGIAU