ČESLOVAS GABALIS IR GRUPĖ “PELENAI” Šiauliuose

ČESLOVAS GABALIS IR GRUPĖ “PELENAI” Šiauliuose

„Raudoni muzikiniai vakarai” – naujas koncertų ciklas Šiaulių arenos mažojoje salėje!

Tai ypatingai šilti ir subtilūs susitikimai su žymiais Lietuvos atlikėjais, kurių metu galėsite ne tik išgirsti jų atliekamą muziką, bet ir pabendrauti. Nedidelė, specialiai renginiui dekoruota 150-ies vietų salė, atskiri Jums ir Jūsų draugams skirti staliukai kamerinėje aplinkoje – visa tai suteiks dar daugiau šilumos bei artumo tarp klausytojų ir dainininkų.

Pro įvairiomis spalvomis žaižaruojančius stiklus stebėti besileidžiančią saulę, gurkšnoti vyną ir klausytis kokybiškos muzikos – tai puikus būdas romantiškai praleisti vakarą.

Koncertų vedėjas – Arijus Ivaškevičius.

***

Legendinė grupė „PELENAI” š. m. rugsėjo 26 d. ŠIAULIŲ ARENOJE!
GYVO GARSO KONCERTAS su populiariausiomis grupės dainomis!

Grupė “Pelenai” egzistuoja jau daugiau nei 15 metų! Todėl jau seniai turi pastovią ir labai artimą klausytojų auditoriją. Tai labai įvairaus amžiaus publika – nuo keliolika metų turinčio jaunimo iki vidutinio amžiaus ar net pagyvenusių žmonių. Galbūt įgimtas, grupės vokalisto Česlovo Gabalio, lengvai juntamas drovumas scenoje ir žavi jo gerbėjus. Tai kuklus žmogus, niekada nesigiriantis apie naujai įsigytus sceninius kostiumus ar gautus apdovanojimus.

***

Numatomi atlikėjai “Raudoni muzikiniai vakarai” koncertų ciklo metu – Česlovas Gabalis ir grupė „Pelenai”, Ieva Narkutė ir grupė, Gytis Paškevičius, Rūta Ščiogolevaitė ir grupė, Povilas Meškėla ir grupė „Rojaus Tūzai”, Aktorių trio ir daugelis kitų. 

***

Bilietus į koncertą Šiauliuose GALITE ĮSIGYTI ČIA: Ticket Market

 

Bilietai į renginius, koncertus ir kitas pramogas – Ticket Market   

DAUGIAU