CHOREOGRAFIJOS STUDIJAI „AUŠRELĖ“ – 40!

CHOREOGRAFIJOS STUDIJAI „AUŠRELĖ“ – 40!

2017 m. balandžio mėnuo Šiaulių kultūros centro choreografijos studijai „Aušrelė“ išskirtinis – kolektyvas švenčia 40 metų veiklos sukaktį ir ta proga žada surengti du koncertus. Balandžio 24 d. (pirmadienį) 17 val. Šiaulių kultūros centre vyks koncertas „Pasakų istorija“, o balandžio 26 d. (trečiadienį) 19 val. vyks finalinis koncertas „Šokis – mano gyvenimas“, vainikuosiantis abu šventinius renginius. Per šimtas scenoje pasirodysiančių šokėjų žada sukurti įspūdingą reginį.

Renginio organizatorius – Šiaulių kultūros centras. Bilieto kaina – 5 Eur.,  moksleiviams ir senjorams – 2 Eur. Bilietus įsigyti galima Šiaulių kultūros centro kasoje.

Choreografijos studija „Aušrelė“ šiauliečius džiugina nuo 1977 m., kai šią šokių studiją įkūrė Liudmila Galanceva (1953–2001). „Aušrelė“ – vienas iš aktyviausiai Kultūros centre veikiančių kolektyvų, jis nuolat rengia įvairius koncertus, dalyvauja šventėse ir konkursuose, rengia įdomius projektus ir pasirodymus. Šokėjai dalyvauja Ispanijoje, Latvijoje, Estijoje, Ukrainoje, Rusijoje ar Baltarusijoje organizuojamuose festivaliuose ir konkursuose, kur laimi prizines vietas.
„Šiuo metu kolektyve klasikiniu pagrindu charakterinių šokių mokosi 120 mokyklinio ir ikimokyklinio amžiaus vaikų. Su kolektyvu kasmet parengiame proginių pasirodymų, kūrybinių koncertinių projektų, aktyviai dalyvaujame miesto ir respublikiniuose renginiuose, nuolat pasirodome Lietuvos dainų šventėje. Organizuojame festivalį-konkursą „Aušrinė žvaigždė“, kuriame visiems šiauliečiams ne tik mes rodome gražiausius pasirodymus, bet ir prisistato kiti konkurso dalyviai“, – sakė choreografijos studijos „Aušrelė“ meno vadovas Mindaugas Kosaitis.
Į jubiliejinius renginius susirinkusius žmones šokių studija „Aušrelė“ ketina nustebinti. „Kolektyvo jubiliejaus proga pasistengėme ir pastatėme keletą skirtingų pasirodymų. Koncertas „Pasakų istorija“ paremtas choreografinių pasakų siužetais. Žiūrovai išvys puikiai visiems žinomų pasakų – „Bembis“, „Merė Popins“, „Ledinė širdis“, „Imperatoriaus lakštingala“, „Žibuoklių istorija“ ir „Coliukė“ – motyvais parengtą režisuotą choreografinį pasakojimą“, – būsimą koncertą pristato choreografijos studijos „Aušrelė“ kultūrinės veiklos vadybininkė Zita Mundinienė.
Antrasis šventinis koncertas „Šokis – mano gyvenimas“ – dviejų dalių. Pirmoji dalis dedikuojama choreografijos studijos „Aušrelė“ įkūrėjai L. Galancevai atminti. Renginio dalyviai pamatys ne tik dabartinės programos šokių, bet ir „aukso fondo“ pasirodymų, šokių, statytų dar pačios įkūrėjos. Žadama, kad scenoje sugebėjimus rodys ne tik dabartiniai, bet ir buvę kolektyvo nariai: „Daugelis buvusių kolektyvo narių negali ir nenori pamiršti šokio meno, todėl šventės proga susibūrė ir parengė net du programinius pasirodymus“, – intriguoja organizatoriai. Antrojoje koncerto dalyje bus pristatoma visiškai nauja ir dar niekam nerodyta programa.

Informaciją teikia Šiaulių kultūros centro choreografijos studijos „Aušrelė“ kultūrinės veiklos vadybininkė Zita Mundinienė tel. + 8 614 19 562.

DAUGIAU

Kiti renginio laikai:

2017 balandžio 24 17:00 2017 balandžio 26 19:00