Chorinės muzikos koncertas

Chorinės muzikos koncertas

                             Gruodžio 4 d., 18.30 val. Kauno kultūros centre „Tautos namai” (Vytauto pr. 79/ Kęstučio g. 1) chorinės muzikos koncertas.

                     “Keisti nieko nežadu, svarbiausia išlaikyti tai, kas buvo sukurta iki manęs”, – sako naujoji choro “Gintaras” vadovė Jovita Kulakauskienė.

                      “Man chorvedyba – gyvenimo būdas ir galėčiau pasakyti labai mielas gyvenimo būdas. Jei muzikavimas man neteiktų tiek džiaugsmo, vargu ar galėčiau gerai atlikti šį darbą”, – sakė naujoji Kauno kultūros centro “Tautos namai” choro “Gintaras” vadovė Jovita Kulakauskienė.

                      Imtis šių naujų pareigų Jovitą įkalbino buvusi choro „Gintaras” vadovė Leokadija Januškienė, kuri kartu su choru praleido trisdešimt trejus metus. „Kartu su „Gintaro” choru praėjo pusė mano gyvenimo. Su šiuo kolektyvu įgyvendinau visas savo choro dirigentės, muzikantės svajones,” – sako Leokadija Januškienė. Jai vadovaujant „Gintaras” koncertavo įvairiose užsienio šalyse. Su Kauno simfoniniu orkestru atliko nemažai stambios formos pasaulinio garso kompozitorių kūrinių. 1985 m. choras tapo geriausiu mišriu choru Lietuvoje.

                     „Man buvo keista, kad Leokadija palieka „Gintaro” kolektyvą”, – tikino jaunoji chorvedė J. Kulakauskienė. „Linkiu gintariečiams niekada nepamiršti meilės dainai ir savo vadovui”,- atsisveikindama sakė Leokadija Januškienė. 

                      Gruodžio 4 d., 18.30 val. Kauno kultūros centre „Tautos namai” vyks pirmasis oficialus koncertas, kuriame „Gintaro” choras koncertuos su naująja vadove ir dvejus metus Jovitos Kulakauskienės puoselėjamu Kauno choru „Diemedis”. „Gintaras” atliks lietuvių kompozitorių aranžuotas ir išplėstas lietuvių liaudies dainas „Užtekėjo saulelė‘, „Lek gervė”, „Teka, teka” ir kitas. Skambės ir užsienio kompozitorių atliekami kūriniai. Kauno choras „Diemedis” taip pat žada malonių įspūdžių savo repertuare.

DAUGIAU