CINEMA GOURMET haute cuisine kino vakarienė

CINEMA GOURMET haute cuisine kino vakarienė

CINEMA GOURMET – tai išskirtinės vakarienės, kurių metu rodomi „Kino pavasario“ programos sudarytojų kruopščiai atrinkti kulinariniai filmai, o peržiūros metu pateikiami šefo Gian Luca Demarco sukurti, rodomo filmo temos įkvėpti haute cuisine pateikalai. Jaukios „Kulinarijos studijos“ patalpos CINEMA GOURMET vakarienių metu virsta boutique stiliaus kino sale – restoranu, kuriame pasinerti į magišką vaizdų ir skonių pasaulį gali iki 20 žmonių.

CINEMA GOURMET pasirinkime – keturi filmai, keturios skirtingos vakarienės. Italijos kulinarijos instituto absolventas ir dėstytojas Gian Luca Demarco, stažavęsis „Michelin“ žvaigždutėmis įvertintuose restoranuose, prie filmų priderino visą spektrą mažų kulinarijos stebuklų.

Tagliata iš Black Angus jautienos, spagečius viduje auginantis moliūgas su trumų padažu, gorgonzolos fondiu, autentiški peruietiški patiekalai, priderinti vynai ir net tikro vanilės dūmo žaismas – kartu su vaizdo desertais ekrane tai suteikia neišdildomų pojūčių, kurių iki šiol sinefilai ir gurmanai dar nepatyrė.

DAUGIAU