Circus show Alice in Wonderland

Circus show Alice in Wonderland

Muzikinis spektaklis „Alisa stebuklų šalyje“
 
Teatras ir cirko menas yra unikalūs savo prigimtimi. Jame susijungia daugybė žanrų, nuolat susikertančių tarpusavyje, o tai leidžia veiksmingai pristatyti tokį meną kaip teatras.
 
O įspūdingi kostiumai, unikali choreografija, svaiginantys cirko triukai ir užburiantys specialieji scenos efektai organiškai papildo teatrinį veiksmą.
 
Cirko teatras ELYSIUM – tai nauja cirko šou dimensija. Mūsų gyvenime trūksta magijos – tiksliau, ją sunku įžvelgti pasaulyje, prie kurio esame įpratę. Praskleidžiame kasdienybės šydą, už kurio slepiasi ryškių įspūdžių ir svaiginančių emocijų fejerverkai.
 
Mūsų artistai tarsi magiją scenoje sukuria jaudinančią fėją, kuri žiūrovams suteikia įkvėpimo.
 
Tai cirko teatras ELYSIUM – naujas cirko šou matmuo.
 
ELYSIUM komanda jums paruošė visiškai naują šeimyninį šou, įdomų ir suaugusiesiems, ir vaikams. Pasakų personažai. Dinamika. Humoras. Tikro cirko grožis ir magija. nauja cirko šou dimensija.
 
Kiekvienas mūsų šou artistas yra asmenybė; kiekvienas artistas yra daugelio cirko festivalių laureatas, puikus artistas ir savo darbo meistras.

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: taip, 20 min.
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: taip, iki 5 metų (imtinai), (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis [email protected]

 

BONUS sektoriai
Pirkdami juos gausite:
• 20 % nuolaida maistui ir gaiviesiems gėrimams arenos maitinimo baruose;
• Nemokamos rūbinės paslaugos bendrose arenos erdvėse

*Įsigyjant šias vietas, jums nereikia turėti jokios narystės.

Twinsbet Arenoje atsiskaityti galite tik mokėjimo kortelėmis ar išmaniaisiais įrenginiais.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

DAUGIAU