CIRQUE DU SOLEIL – CORTEO

CIRQUE DU SOLEIL – CORTEO

Informuojame, kad dėl COVID-19 (koronaviruso infekcijos) Lietuvoje susiklosčiusios ypatingos situacijos, renginys Cirque du Soleil “Corteo” yra perkeliamas į 2022-03.17-20. Jūsų įsigyti bilietai galios ir į perkeltą renginį, todėl jų grąžinti ar keisti nebūtina.

Pasirodymų Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje tvarkaraštis:

Ketvirtadienis, kovo 17 d., 2022 m. – 20 val. (galios lapkričio 26 d. pasirodymo bilietai)

Penktadienis, kovo 18 d., 2022 m. – 20 val. (galios lapkričio 27 d. pasirodymo bilietai)

Šeštadienis, kovo 19 d., 2022 m. – 16 val. ir 20 val. (galios lapkričio 28 d. atitinkamai 16 val. ir 20 val. bilietai)

Sekmadienis, kovo 20 d., 2022 m. – 13 val. ir 17 val. (galios lapkričio 29 d. atitinkamai 13 val. ir 17 val. bilietai)

Taip pat informuojame, kad, tuo atveju, jeigu nauja renginio data jums netinka, jūs turite teisę apie tai mus informuoti iki 2021-01-06 elektroniniu paštu [email protected].

Nustatytu terminu gavę jūsų pranešimą, vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos teisės aktais, mes suteiksime jums bilietų kainos dydžio kuponą, kurį 12 mėnesių laikotarpiu jūs galėsite panaudoti apmokėjimui už bilietus, suteikiančius teisę, patekti į būsimus, UAB "SevenLive" organizuojamus, renginius.

Jeigu kuponas jums netinka,  pinigai už įsigytus bilietus bus grąžinti po 12 mėnesių  nuo perkeliamos  renginio Cirque du Soleil  “Corteo”  datos, t. y. iki 2021.11.29.

Į Lietuvą atvyks akrobatinių triukų gausa garsėjantis „Cirque du Soleil“ šou „Corteo“

Vienas labiausiai įtraukiančių ir akrobatinių numerių gausiausių „Cirque du Soleil“ areninių pasirodymų „Corteo“ leidosi į didžiulį turą po Europą. Į jo žemėlapį įtraukė ir Lietuvą. Vilniuje, „Avia Solutions Group“ arenoje, šou viešės 2020 m. lapkričio 26–29 d.

Lietuvos žiūrovai jau turėjo nemažai progų įsitikinti, kad kiekvienas „Cirque du Soleil“ šou yra unikalus ir stipriai skiriasi nuo iki tol matytų. „Corteo“ – dar vienas įrodymas, kad „Cirque du Soleil“ moka nustebinti. Šis šou išskirtinis ne tik savo techniniais sprendimais, bet ir meistriškai atliekamų akrobatinių numerių gausa. Būtent dėl pastarųjų „Cirque du Soleil“ labiausiai garbinamas visame pasaulyje.

„Corteo“ tarsi sujungia visas iki šiol Lietuvoje matytų „Cirque du Soleil“ šou stiprybes. Jis gražus kaip dar pavasarį „Avia Solutions Group“ arenoje viešėjęs „Toruk – the First Flight“, jo metu skamba gyvai atliekama jaudinanti muzika kaip „Alegria“, jis spalvingas kaip „Quidam“, dramatiškas kaip „Varekai“, o akrobatinių numerių gausa ir sudėtingumu yra artimas klasikiniam „Cirque du Soleil“ šou „Saltimbanco“.  Tai tarsi penki šou viename. Labai džiaugiamės, kad Lietuvos žiūrovai turės galimybę pamatyti būtent šį pasirodymą“, – sako „Corteo“ JAV stebėjęs „Seven Live“ vadovas Tomas Inčikas.

 

Scenos koncepcija ir išdėstymas arenoje sukuria teatro atmosferą, kuri niekada anksčiau nebuvo naudota ir matyta „Cirque du Soleil“ areniniuose pasirodymuose. „Corteo“ scena primena vaizdą, matomą didžiojoje palapinėje, kuomet žiūrovai sėdi ne puslankiu, kaip buvo iki šiol matytuose „Corque du Soleil“ pasirodymuose „Avia Solutions Group“ arenoje, o ratu, vieni prieš kitus, kaip cirko palapinėje. Eifelio bokšto įkvėpta scenografija ir meistrų rankomis išpieštos didžiulės užuolaidos scenai suteikia didingumo, o pačiam „Corteo“ – poetiško tono.

„Corteo“ anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=ajB8hcmjvFk

Unikalaus Daniele Finzi Pasca šou premjera didžiojoje palapinėje Monrealyje, Kanadoje, įvyko 2005 m. balandį. Nuo to laiko „Corteo“ sulaukė didžiulės sėkmės ir jau sužavėjo 9 milijonus žmonių 19-oje valstybių keturiuose kontinentuose.

„Corteo“, itališkai reiškiantis kortežą, – tai džiaugsminga eisena, šventinis paradas, kurį įsivaizduoja klounas. Šou sujungia aktoriaus aistrą ir akrobatų gracingumą bei meistriškumą, kad žiūrovus nukeltų į linksmą, komišką ir spontanišką teatro pasaulį, esantį mistiškoje vietoje tarp dangaus ir žemės.

Centrinė šou figūra – Klounas – fotografuoja savo laidotuves, vykstančias tvyrant karnavalo atmosferai ir stebimas tylių bei rūpestingų angelų. Tarpusavyje derinant didelį ir mažą, juokingą ir tragišką, tobulumo magiją ir netobulumo žavesį, šou pabrėžiama Klouno stiprybė ir trapumas, taip pat jo išmintis ir gerumas. Per Klouno personažą atskleidžiamas žmogiškumas, kuris yra kiekviename iš mūsų. Na, o šou skambanti ir lyriška, ir žaisminga muzika neša „Corteo“ per nesibaigiančią šventę, kurioje iliuzija erzina tikrovę.

„Corteo“ pasirodo 51 akrobatas, muzikantai, dainininkai ir aktoriai iš viso pasaulio.

„Corteo“ bus jau šeštasis „Cirque du Soleil“ šou, kurį savo šalyje galės išvysti Lietuvos žiūrovai. Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje jau parodytas „Saltimbanco“, „Alegria“, „Quidam“, „Varekai“ ir „Toruk – the First Flight“. Juos sostinės arenoje matė per 100 tūkst. žiūrovų.

Vieša prekyba bilietais prasidės lapkričio 14 d. Bilietus platina „Tiketa“.

______________________________________________________________________-

Vaikai iki 2 metų imtinai į renginį įleidžiami nemokamai. Renginio vietoje būtina turėti vaiko amžių įrodantį dokumentą.

Vaikams nuo 3 iki 5 metų imtinai galima pirkti bilietą be vietos, tačiau tai reiškia, kad renginio metu vaikas privalės sėdėti ant kelių. Vaikas su tokiu bilietu į renginį gali patekti tik lydimas suaugusio asmens. Renginio vietoje būtina turėti amžių įrodantį dokumentą.

4+ šeimos paketas galioja perkant 4 ir daugiau bilietų, kai vienas arba du asmenys yra suaugę, o likusieji – vaikai iki 16 metų imtinai. Perkant 4+ šeimos paketą, bilietams taikoma 20 proc. nuolaida. Renginio vietoje būtina turėti amžių įrodantį dokumentą. ŠEIMOS NUOLAIDA NEGALIOJA PENKTADIENIO IR ŠEŠTADIENIO PASIRODYMAMS.

DAUGIAU