Clotilde Solange | Autorinis koncertas

Clotilde Solange | Autorinis koncertas

Clotilde Solange Rigaud – Lietuvoje gyvenanti prancūzė kūrėja, muzikantė bei aktorė, kurianti stebuklingą ir gilią muziką, kurios metu klausytojai gali pasinerti į savo sielos gelmes.

Clotilde Solange – lyrinės, romantinės, gilios meditacinės muzikos kūrėja ir puoselėtoja – koncerte pristatys naujas savo kūrybos dainas, kurias šiemet planuoja išleisti debiutinio EP pavidalu.

“Tai dainos žmonėms – apie gyvenimą, apie meilę, apie skausmus; dainos, persmelktos poezijos gylio, vilties, šviesos ir transliuojamos klausytojams – nuoširdžios jausmingos dainos iš širdies į širdis,” – taip jas pristato pati Clotilde.

Atlikėja yra kilusi iš Prancūzijos, tačiau jos kraujyje ir sieloje susipina įvairios kultūrų spalvos ir prieskoniai. Tai atsispindi ir jos atliekamose dainose, kurios skamba romų, prancūzų, anglų ir ispanų kalbomis. Įkvėpimo semiasi iš ją supančios aplinkos – gamtos, kino, slapčiausių norų, svajų, melodijų, kuriomis ji gyvena. Ją įkvepia aistringos ir tikros dainos, turinčios istoriją, ir nesvarbu, ar dainoje daug posmų, ar tik keli žodžiai – jos muzikoje vyrauja emocijos ir kvapą gniaužiantys jausmai.

Clotilde Solange auditorija koncertų metu jaučia stiprų ryšį su atlikėja, persikelia į kitą būseną: “Tavo muzika neša mane per vandenyną” – kartą jai užsiminė vienas koncerto klausytojas. “Jei meilė turėtų garsą – tai būtų tavo muzika.” – atlikėjai sakė vienas iš performanso dalyvių. “Tu – muzika!” – tarė kita.

 

Atlikėjai:

Clotilde Solange Rigaud – vokalas, klavišai

 

Bilieto kaina – 9 Eur.

Bilietus įsigyti galima čia:

https://www.houseofpuglu.com/lt/renginiai/clotilde-solange-autorinis-koncertas?tickets

Koncerto dieną bilietai brangs.

DAUGIAU