„Colours Of Bubbles“ sostinės klube „Studio9”

„Colours Of Bubbles“ sostinės klube „Studio9”

Kovo 29 d., penktadienį, Vilniaus klube “Studio 9″ (Gedimino pr. 9) šiauliečių indie roko grupė „Colours Of Boubles” surengs į diskoteką inetgruotą koncertą, skirtą pristatyti naujam singlui „Home”, kurį kartu su keliais remiksais išleidžia įrašų kompanijos „Partyzanai” padalinys „Partyzanai Pop”.

Remiksų EP bus dainos „Home” originali versija, lietuvos elektroninės muzikos “proveržio” – 96wrld – sukurtas jos remiksas ir dar nepublikuota Golden Parazyth dainos „Phoenix” interpretacija.

„Kūrinys yra apie sugrįžimą į namus, o namai mums pirmiausia yra Šiauliai, kur ir pradėjome savo kelią, kur ir dabar yra pagriundinė mūsų studija. Aišku, kaip ir visiems šiuolaikiniams lietuviams, mums teko ir tenka pagyventi Lietuvos, Anglijos, Norvegijos sostinėse, bet „Home” per koncertą visada skiriame šiauliečiams”, – sako grupės vokalistas Julius Aleksovas.

Kaip to įrodymą, audiovizualinės studjos „IDROPT” narys Simas Gineika iš archyvinių vaizdų sukūrė „Home” pristatantį filmuką – jame surinkti nostalgiški kadrai iš grupės klapjonių po Lietuvą ir Latviją koncertinio turo „Gone hunting”metu…ir sugrįžimą namo.

„Colours of Bubbles” singlu Lietuvos elektronikos scenos senbūviai „Partyzanai” po keturių metų pertraukos atgaivina projektą „Partyzanai Pop”, kuris yra išleidęs Golden Parazyth ir „Soy Farm” debiutinius albumus.

„Seniai knietėjo atgaivinti lyriškesnei bei retai diskotekoje grojamai muzikai skirtą subleiblą. Smagu, kad tokia proga atsirado 2012 antroje pusėje, kai netikėtai susidūriau su Golden Parazyth remiksu, sukurtu „Colours Of Bubbles” kūriniui „Phoenix”. Nuo tada pradėjome intensyviai bendrauti su grupe, ir taip atsirado šis „Partyzanams” gana netradicinis projektas”, – apie idėją „Partyzanų” idėjinis vadas Mantas T.

Pagrindinį „Home” remiksą sukūrė ekstravagantiško ir modernaus skambesio naujokas, neatsitiktinai Lietuvos elektorininės muzikos viltimi vadinamas 96wrld. Dar būdamas moksleivis (o vėliau – tapęs ir tarptautinės filosofijos olimpiados laureatu) Miša Skalskis jau praėjusią vasarą spėjo sužibėti bendrame projekte su Marku Palubenka bei Laimonu Zaku itin gerai vertinamame Lietuvos alternatyvios muzikos fetivalyje „Satta Outside”, ir toliau sėkmingai tęsia solinę karjerą.

Na, o dainos „Phoenix” versija rinkinį papildžiusio Golden Parazyth turbūt net nereikia pristatyti…

 

DAUGIAU