„ComeUnion” naktyje – Mad Mats

„ComeUnion” naktyje – Mad Mats

Penktadienį sostinės klubo „Studio 9″ erdves vėl užkariaus kokybiška house muzika. Brolių „Deep Inc” ir jų bendraminčių pristatoma renginių serija „ComeUnion” sugrįžta su dar vienu svečiu iš Švedijos. Šįkart į Vilnių atvyksta trijų itin sėkmingų įrašų kompanijų bosas Mad Mats.
Prieš ketverius metus geriausiu savo šalies didžėjumi tituluotas Mad Mats prie grotuvų žengė tiesiai iš šokių aikštelės – 1985 m. jis tapo Švedijos breiko čempionu. Baigęs karjerą ant parketo, Mad Mats čiupo į rankas ausines ir stojo prie pulto.
Hip hop, electro, disco išbandęs didžėjus ilgainiui apsistojo ties house muzika, kuri sėkmę jam neša jau porą dešimtmečių. Šiuo metu jis vadovauja įrašų kompanijoms „Basic Fingers”, „Raw Fusion” ir „Local Talk”. Būtent su pastarosios idėjiniais vedliais „Studio 9″ svečius pažindina renginių serija „ComeUnion”.
„Žaliai baltas „Local Talk” logotipas muzikos rinkoje tapo puikiai vertinamo gaivumo ir gyvumo simboliu. Švedai stebina paprastumu bei nuoširdumu – jie myli kokybišką house muziką, ją leidžia ir groja visame pasaulyje. Esame tikrai laimingi, galėdami šį madingą skambesį pristatyti savo šalyje”, – teigė vienas „ComeUnion” iniciatorių Tadas Vosylius, kartu su broliu Domu sudarantis „Deep Inc” tandemą.
Penktadienį šis duetas kartu su kolega Mantu Dusty pasitiks svečią „Studio 9″ scenoje. Daugiau nakties spalvų užtikrins ir šventę akims kurs „Eatyourwork” vidžėjai.

DAUGIAU