CRM vakaras #3: Kaip įdiegti CRM, kad šis atsipirktų?

CRM vakaras #3: Kaip įdiegti CRM, kad šis atsipirktų?

Anksčiau CRM buvo suprantama kaip programinė įranga, kuri kaupia kontaktus, tačiau dabar į CRM sąvoką telpa kur kas daugiau: veiklos planavimas bei analizė, resursų valdymas ir t.t. Norint parduoti, reikia gaminti tai, kas potencialiam pirkėjui yra reikalinga, todėl būtina pažinti klientą! Tačiau, kaip tai padaryti, jei klientų yra tūkstančiai…? Juk šiandien, kai tiek daug vartotojų, viską žinoti apie klientą yra sudėtinga.

 

Ar verta turėti CRM?

Ar teko girdėti / skambinti į klientų aptarnavimo centrą, kuriame reikia atsakyti į begalės klausimų: koks Jūsų vardas, kokią problemą turite ir t.t? Patikslinus problemą, nukreipia pas specialistą, kuriam vėl reikia iš naujo viską aiškinti, bet, ar tai neatgraso kitą kartą skambinti? Tikėtina, kad kitą kartą klientas nenorės spręsti problemos, bus nelojalus ir galiausiai pasirinks konkurentą, kuris turi CRM (klientų valdymo sistemą). Taigi, kaip būti ta įmone, iš kurios neišeina, bet ateina klientai?

 

Šiame renginyje kalbėsime apie CRM įdiegimą, jog šis atsipirktų!

 

Pranešėjai:

Neringa Romanovskaja –  geriausia CRM ekspertė Lietuvoje, tarptautinio lygio verslo procesų ekspertė – konsultantė, „Sales Performance International“ partnerė, CEO @neringosseminaarai.com.

 

Kas yra CRM?

Geras CRM, bet neįsidiegia – kodėl?

Kaip išsirinkti geriausią CRM, kuris padės pasiekti efektyvumo kiekvienai įmonei?

Dažniausiai patiriamos nesėkmių priežastys.

 

Likusius pranešėjus sužinosite netrukus!

 

Data: lapkričio 15 d.

Vieta: Technopolis (J. Balčikonio g. 9, Vilnius)

DAUGIAU