Crucero de la Salsa 4

Crucero de la Salsa 4

Birželio 23d. 21val., “El Caribe pramogos” vėl visus kviečia į jau tradicija tapusį išskirtinį renginį V.I.P. Salsos kruizą ,, CRUCERO DE LA SALSA 4″!

Lygiai prieš trejus metus šis unikalus renginys startavo pirmą kartą, tad šiais metais švęsime jau trejų metų savo gimtadienį. O koks gimtadienis be torto? Pavaišintas bus kiekvienas!

Šiais metais, renginys prabangiame VENUS S laive bus toks karštas, kokio neregejote net nuostabiausiame sapne!

Po kiekievieno mūsų kruizo visi klausia: “O kas toliau?”, “Tai buvo nerealu, turbūt geriau nebeįmanoma? :)” O mes tobulėjam, nes mylime savo svečius, tad šiemet į šį išskirtinį kruizą atvyksta profesionali salsa šokėjų pora iš Ispanijos – JUAN PABLO ir CRISTINA VERDU, kurie yra net 6 kartus Ispanijos SALSA čempionai, dukart 5-os vietos nugalėtojai Pasaulio Salsos čempionate (Puerto Riko 2009 ir 2010), bei 3 kartus Pasaulio salsos čempionato dešimtuke Las Vegase, Orlando ir Majamyje.

Gera žinia tiems, kas mėgsta ne tik stebėti įspūdingą reginį, bet ir pasisemti žinių iš profesionalų, nes būtent ši pora, norinčius patobulinti salsa judesius, suteiks galimybę sudalyvauti pamokose dienos metu, Tado Rimgailos šokiu studio “El Caribe dance”.

Skirtinguose laivo deniuose skambės svečio iš Venesuelos DJ Carlos Rosas ir visiems gerai pažįstamo DJ Copacabana leidžiama Lotynų Amerikos muzika, pritariama gyvais perkusijos garsais. Negana to, Jūsų kraują savo nuostabiu balsu kaitins Lester Esnayder Hojas Mendosas iš Kubos.

Viename denyje skambės muzika mėgstantiems tikrą salsą, kitame – Lotynų Amerikos ir populiariąją muziką, tad sėdėti neteks tiek šokantiems salsą, tiek mėgstantiems tiesiog gerai pašėlti!

Salsos šokėjai susikaus “salsos kautynėse“, kurių nugalėtojo laukia itin vertingas ir originalus prizas, todėl stengtis yra dėl ko.

Laivo baras malšins troškulį ir alkį, tad rūpintis tuo Jums jau nebreikia. Na, o populiariausią kubietišką kokteilį Cuba Libre paragaus visi, nes jis jau įskaičiuotas į kainą!

Dar daugiau šviesų, dar daugiau kokybiško garso, dar daugiau dekoracijų, šokių pamokų, pasirodymų ir dar daugiau lotynišku karščiu pulsuojančių pramogų su vakaro vedėju Tadu Rimgaila!

Plokšteles ant marių suks: DJ Carlos Rosas (Venezuela) ir DJ Copacabana (El Caribe).

Kraują gyvu kubietišku dainavimu kaitins: Lester Esnayder Hojas Mendosas (Kuba).

Degins laivo parketą lotyniška salsa: JUAN PABLO ir CRISTINA VERDU (Ispanija).

Laivas išplaukia 06 23, 21val. iš Klaipėdos kruizinių laivų terminalo. NEPAVĖLUOKITE!

Bilieto kaina 99lt*. Juos rezervuokite iš anksto (bilietų kiekis ribotas).

Papildoma informacija ir rezervacija: [email protected], 865037113; [email protected] , 868460824.

Pasimatysime karščiausiame Lotynų Amerikos vakarėlyje, prabangiame laive ,, Venus S”!

*Į kainą įskaičiuota 5val. kelionė laivu, įspūdinga programa, kubietiškas kokteilis, gimtadienio tortas, neišdildomi įspūdžiai ir be galo gera nuotaika!

DAUGIAU