Cukrinis festivalis

Cukrinis festivalis

Paskutinį šių metų gegužės savaitgalį, 26–28 dienomis, Marijampolėje vyks pirmasis Lietuvoje „Cukrinis festivalis“. Renginio saldumu džiaugsis ne tik  miesto bendruomenė, bet ir svečiai iš visos Lietuvos.

Marijampolė nuo seno garsėja saldžiomis tradicijomis. Čia įsikūręs seniausias Lietuvoje cukraus fabrikas, kuris yra neatsiejamas nuo miesto istorijos.  „Cukrinis festivalis“ – tai svarbus kultūrinis įvykis miestui, pasitinkančiam Lietuvos  kultūros sostinės titulą.

Renginio metu profesionalaus ir mėgėjų meno atstovai surengs daug netikėtų pasirodymų, akį trauks saldžios meninės instaliacijos, o šventės metu – kiekvienas turės galimybę pasivaiksčioti cukrine gatve bei įamžinti savo palinkėjimą miestui.
Tikimasi, kad Marijampolės kultūros centro organizuojamas „Cukrinis festivalis“  taps tradiciniu renginiu, bei atskleisti ir parodys  miesto unikalumą ir išskirtinumą. Specialiai šiam festivaliui susiburs ir pasirodys Marijampolės miesto chorai su pučiamųjų instrumentų orkestru, bus pristatytas orginalus festivalio simbolis.
Penktadienį koncertinėje programoje miestiečius ir festivalio svečius džiugins klaipėdiečių grupė „Old city band“ bei visiems puikiai žinoma dainininkė GJan.
Šeštadienį festivalis persikels į Poezijos parką. Čia įsikurs šeimų erdvė „Svečiuose pas Cukrinuką“. Kūrybinėse dirbtuvėse kartu su „Kodėlčiumi“ vaikai galės užsiimti  įvairiomis veiklomis, žaidimais bei pamatyti Klaipėdos jaunimo teatro spektaklį „Personažai atgyja“.
Poezijos parke vyks meninė programa „Kultūros JAUNatis“. Parkas taps kultūrine erdve, kur dalyvaus  Marijampolės miesto jaunimo atlikėjai,  įvairios šokių grupės bei kolektyvai. Marijampolės dramos teatro jaunimo studija NAUJA KARTA  pristatys pantomimos šou „Išlaisvink emociją“ . Parke matysite Austėjos Vilkaitytės šiuolaikinio šokio spektaklį „Išoriniai pojūčiai“. Apsilankyti tikrai verta!

Festivalis parodys, kad Marijampolė tikrai saldus miestas!

DAUGIAU