„D.EFECT“  kolekcijos pristatymas

„D.EFECT“ kolekcijos pristatymas

Trečiadienį, rugsėjo 9 d., 17.00 val. sostinės senamiestyje įsikūrusiame prekybos centre Gedimino 9 Nacionalinėje dizaino ir mados galerijoje bus pristatyta dizainerės Eglės Žiemytės rudens-žiemos moteriškų paltų kolekcija „D.EFECT”.
Eglė Žiemytė – viena iš trijų dizainerių šį pavasarį laimėjusi konkursą „Injekcija”, kur jai buvo suteikta išskirtinė galimybė pristatyti savo kolekciją „Mados infekcijoje”. Nauju prekiniu ženklu „D.EFECT” Eglė Žiemytė pristato viršutinių drabužių: paltukų, paltų, švarkų ir apsiaustų mados liniją, kuri buvo kuriama žaviai, laisvai, aktyviai, šiuolaikiškai moteriai, vertinančiai išskirtines aukštos kokybės prekes. Ji “nemėgsta” didžiųjų brendų, maloniau apsiperka mažuose „butikuose”. Kolekcijoje svarbus ne tik pats gaminys, bet ir jo estetinis pateikimas – pakabos, etiketės ir pakavimas.
Šią vasarą prekės ženklas „D.EFECT” buvo pristatytas tarptautinėse drabužių ir mados parodose Didžiojoje Britanijoje (Pure London) ir Danijoje (CIFF). Ateityje gaminius bus galima įsigyti ne tik Lietuvoje, bet ir Didžiojoje Britanijoje, Danijoje, Švedijoje, Norvegijoje.
Eglė Žiemytė kostiumo dizaino bakalauro diplomą įgijo Vilniaus Dailės akademijoje, aktyviai kuria kolekcijas, taip pat dirba žurnalo „Moteris” mados redaktore ir fotosesijų stiliste.

„D.EFECT” kolekcijos moteriškų paltų, puspalčių, apsiaustų nuo rugsėjo vidurio bus galima įsigyti ne tik Nacionalinėje dizaino ir mados galerijoje, bet ir Beža galerijoje bei Yzzy mados namuose.

Detalesnė informacija: Simonas Gedžius mob. tel. 8 687 99205, simonas@ltm.lt
Renginys nemokamas.
www.defect.lt

 

DAUGIAU