D. Goggin „Šounuolynas“

D. Goggin „Šounuolynas“

2020m. lapkričio 12 d. spektaklis „Šounuolynas“ perkeliamas  į 2021 m. į gegužės 16d. 17:00 val.  Bilietai galioja tie patys. 

Jei nauja renginio data nėra tinkama prašome kreiptis el.paštu [email protected] iki 2021m. sausio 20d.

2020 m. gruodžio 4d. spektaklis Šounuolynas perkeliamas į 2021 m. gegužės 16d. 17val. 

Jei nauja renginio data nėra tinkama prašome kreiptis el.paštu [email protected] iki 2021m. vasario 2d.

2 veiksmų muzikinė komedija

DIRIGENTAS – Vladimiras Konstantinovas

REŽISIERIUS – John Staniunas

REŽISIERIAUS ASISTENTĖ – Rūta Bunikytė

REŽISIERIAUS PADĖJĖJA – Milginta Palubinskaitė

DAILININKAS – Marijus Jacovskis

ŠVIESOS DAILININKAS – Donatas Šimonis

GARSO IR VAIZDO REŽISIERIUS – Jonas Raudonius

GRIMO DAILININKĖ – Aira Braždienė

CHOREOGRAFAS John Staniunas

CHOREOGRAFO ASISTENTĖ – Inga Briazkolovaitė

MUZIKOS VADOVAS – Vladimiras Konstantinovas

ATLIKĖJAI

SESUO MARIJA REGINA – J. Grikšienė, P. Kurmanskienė

SESUO MARIJA HUBERTA – L. Ramelienė, D. Kužmarskytė

SESUO ONA ROBERTA – B. Ignatavičiūtė, Vitalija Trinkė

SESUO MARIJA AMNEZIJA – R. Ulteravičiūtė, Rita Petrauskaitė

SESUO MARIJA LEONARDA – Živilė Subačiūtė

Muzikinė komedija „Šounuolynas“, kurios premjera 1985 m. gruodžio 12 d. įvyko Niujorko Brodvėjaus „Cherry Lane“ teatre, o 1987 m. kovo 23 d. – Londono „Fortune“ teatre, susilaukė neįtikėtinos komercinės sėkmės. Kompozitoriaus ir libretisto Dano Goggino muzikinė komedija JAV iš karto pelnė „Outer Critics Circle“ apdovanojimus už geriausią Brodvėjaus miuziklą, libretą, muziką ir pastatymą.

„Šounuolynas“ – tai komiška vienuolių gyvenimo istorija, priverčianti plačiai nusišypsoti. Hobokeno mažųjų seserų ordino vienuolyne įvyksta nelaimė – nuo Dievo tarnaitės Julijos išvirtos svogūnienės apsinuodija ir miršta beveik visos seserys. Negandos išvengusios vienuolės nusprendžia surengti paramos šou ir surinkti lėšų mirusių seserų laidotuvėms. „Šounuolyno“ talentų šou, vienuolių pasirodymai ir komiškos interliudijos tiesiog pulsuoja linksmybėmis!

Autoriaus žodis

Reikšmingą dalį savo gyvenimo praleidau tarp vienuolių. Tie metai paliko nemažai gražių prisiminimų. Parašiau miuziklą „Šounuolynas“, nes norėjau, kad ir kiti sužinotų, kas yra vienuolyno humoras. Kad ir kaip neįtikima jums tai atrodys, visos miuzikle veikiančios Hobokeno mažųjų seserų ordino vienuolės yra asmenybės iš tikro gyvenimo.

SESUO MARIJA REGINA yra tipinė vienuolyno vyresnioji (motinėlė). Tiesa, ji turi šiek tiek antsvorio. Bet tai visai netrukdo būti ekspresyviai ir sąmojingai. Labai įnirtingai mėgina įtikinti aplinkinius, kad yra griežta, bet beveik niekas tuo netiki.

SESUO MARIJA HUBERTA – švelni asmenybė, visada stengiasi būti supratinga diplomatė. Jos pareiga – į vienuolyną naujai įstojusias vienuoles išmokyti pagrindinių taisyklių. Suprantama, kodėl tikisi būti kitų gerbiama. Bet jei ateina laikas atsipalaiduoti, jos ilgai raginti nereikia.

 

SESUO ONA ROBERTA yra labai geros širdies ir įžvalgi vienuolė. Ją ypač myli vaikai, nes ji moka nusileisti iki jų lygio. Be to, yra labai gabi.

 

SESUO MARIJA AMNEZIJA – nekaltumo įsikūnijimas. Nieko neprisimena apie savo praeitį. Vaikiškai džiaugiasi kiekviena nauja diena.

 

SESUO MARIJA LEONARDA prieš įstodama į vienuolyną buvo profesionali baleto šokėja. Visada mielai dalijasi savo talentu. Kadangi vis dar jauna, ji labai jautri, lengvai pažeidžiama, ją nesunku išvesti iš kelio.

 

Prieš spektaklį ir per pertrauką seserys vaikšto kur nori: tarp žiūrovų, ant scenos ir pan. Juk tai – jų valdos, vienuolės čia jaučiasi šeimininkės. Kaip namie jos jaučiasi ir vykstant spektakliui.

 

Librete minima, kad veiksmas vyksta scenoje, kuri paruošta miuziklui „Džiaze tik merginos“, ir groja mažas orkestras. Bet vienuolės galėtų savo paramos šou surengti ir bažnyčios rūsyje, kur nebūtų jokių dekoracijų ir akomponuotų paprastas pianinas. „Šounuolynas“ – tai miuziklas komedija, spektaklis visiems!

 

DAUGIAU