dadcap x Local Blood – Lukiškių kalėjimas 2.0

dadcap x Local Blood – Lukiškių kalėjimas 2.0

dadcap x Local Blood – Lukiškių kalėjimas 2.0

Pradedam naują koncertų sezoną!

Birželio 7 d. didžiajame Lukiškių kalėjimo kieme pasirodys dar dvi puikios grupės ir lietuviška alternatyva. Gražuole kalėjimo scena dalinsis šaunios grupės „dadcap“ ir „Local Blood“.

Mūsų laukia šviesiai tamsus post-punk‘o ir alternatyvos šokis.

dadcap

„dadcap“ – roko alternatyvos pakraščiuose klaidžiojantis bernų ketvertas ir kalėjimo rezidentai. Susiėmę po skyrybų su grupės vokaliste, scenos jie tikrai neketina palikti. Vyrai ir toliau serviruos savo dalį kokybiškam rokui.

„Mūsų koncertai yra nemokama terapija jos nelankantiems“, – sako „dadcap“ nariai. Negalim dar labiau sutikti su grupės nariais. Kad tik daugiau tokios terapijos.

Pokyčių įkarštyje, šių metų pradžioje grupė išleido singlą „lėtas“ ataidinti romantiškus 2000-uosius ir atsikleidžiantį naują grupės sudėtį.

Jei „dadcap“ tau naujiena – pats laikas šią klaidą taisyti.

Fone – naujausias „dadcap“ singlas „lėtas“
https://youtu.be/pupvky4kuu8

https://www.instagram.com/teciokepure/
https://www.youtube.com/@dadcapband
https://www.facebook.com/dadcapband/

Local Blood

„Local Blood“ – alternatyvioji post punk grupė iš Vilniaus. Tik ką grįžę po savo pirmojo turo po Centrinę Europą (vaikinai keliavo po Lenkiją, Čekiją, Slovėniją, Slovakiją ir Vengriją), kviečia į savo koncertą Lukiškių kalėjimo kieme. „Local Blood“ ruošia tikrą post-punk’o šventę ir serviruos tiek savo naujausio albumo „Loverman“ kūrinius, tiek kelias, visiškai šviežias ir niekur negirdėtas dainas. Twin pyksiškas skambesys ir sexy šokiai – neatsiejama Blood’ų pasirodymo dalis.

Cituojam:
Geriau nepasakysim!

„Lukiškės – mums itin ypatinga vieta, kuri absoliučiai tinka „Local Blood“ dabartiniam įvaizdžiui – mūsų grojama muzika ir kalėjimo atmosfera susilieja į vieną visumą ir taip dar labiau įprasmina mūsų atliekamus gabalus. Koncertui Lukiškių kalėjime ruošiame ypatingą programą, turėsime ir keletą naujų dainų bei ypatingą, nuo mūsų naujausio albumo neatsiejamą, svečią.”

Fone – „Local Blood“ darbas „Lovesong“ iš naujausio albumo „Loverman“
https://youtu.be/MMZEsHM1MxA  

https://www.facebook.com/localblood/
https://www.instagram.com/local.blood/
https://www.youtube.com/@localbloodband

Šį koncertą pristato kultūrinis judėjimas „Kalba plytos“ ir ačiū jiems už tai.
Mūsų laukia dar vienas dėmesio vertas alternatyvios muzikos įvykis.

Pirmieji 50 bilietų pigiau!

Vartai: 18:00 val.
dadcap:
19:00 val.
Local Blood: 20:15 val.

Lukiškių kalėjimo scena yra kiečiausia Baltijos šalyse ir niekas dėl to nesiginčys. Jai rūpi muzika ir kultūra. Lukiškių kalėjimo konversija bemat tapo istorijos dalimi, kultūros reiškiniu ir sėkmingiausiu turizmo objektu Lietuvoje. Tai vienas tikrų Vilniaus pasididžiavimų, į save sutraukiantis ne tik miestiečius, bet ir svečius iš užsienio ir kitokius turistus. Nebuvus pas mus pajausti naujos Lukiškių kalėjimo versijos „vaibo“ neįmanoma. O buvę tvirtina – tai yra kažkas.

Sek koncertų ir renginių kalendorių.
Pabėk į kalėjimą.

Adresas ir vartai aiškūs.
Lukiškių skg. 6, kur daugiau.

https://www.facebook.com/Lukiskiukalejimas2.0
https://www.instagram.com/lukiskiukalejimas2.0

1

DAUGIAU