Daddy Was A Milkman su Orkestru

Daddy Was A Milkman su Orkestru

„Daddy Was A Milkman“ skelbia įspūdingiausią karjeros koncertą

Atlikėjas Ignas Pociūnas, žinomas kaip „Daddy Was A Milkman“, ruošiasi įspūdingiausiam karjeros koncertui. Gruodžio 14-ąją dieną sukvies gerbėjus į „Žalgirio“ areną Kaune, kur surengs koncertą kartu su Modesto Pitrėno vadovaujamu orkestru. Didžiausioje šalies arenoje naujai suskambės visi populiariausi „Daddy Was A Milkman“ hitai ir naujos dainos.

Bilietus į įspūdingą „Daddy Was A Milkman“ ir Modesto Pitrėno vadovaujamo orkestro koncertą „Žalgirio“ arenoje Kaune galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete: www.bilietai.lt

„Mūsų koncertas su Modesto Pitrėno vadovaujamu orkestru „Midsummer“ festivalyje Vilniuje buvo brandžiausias, įdomiausias ir emociškai stipriausias mūsų pasirodymas iki šiol. Groti ir kurti tą magišką vakarą buvo gera mums visiems – grupei, orkestrui, o svarbiausia – mūsų mylimiems klausytojams“, – prisimena Ignas Pociūnas. „Tuomet vos nulipęs nuo scenos neturėjau nė menkiausios abejonės, kad šią patirtį norėsiu pakartoti.

Ir štai – įspūdingiausias mūsų karjeros koncertas jau turi naują datą: gruodžio 14 dieną, prieš pat gražiausias metų šventes, maloniai kviečiame į išskirtinį pasirodymą Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Ištraukos iš „Daddy Was A Milkman“ ir Modesto Pitrėno orkestro koncerto festivalyje „Midsummer Vilnius”: https://fb.watch/ee8j8tTnMu/

„Daddy Was A Milkman“, kuris vasaros pradžioje Vilniaus Vingio parke vykusio festivalio „Summer In The City“ scenoje koncertavo su populiariaisiais rokeriais „Maneskin“, neabejoja, kad koncertas su orkestru nepaliks abejingų.

„Jeigu mylite mūsų muziką ir atmosferą koncertuose, tiesiog negalite čia nebūti. Bus pasakiška“, – tvirtina Ignas Pociūnas.

„Daddy Was A Milkman“ ir styginių kvartetas – „Kai ruduo mokė mane“ (live from LNOBT): https://youtu.be/_v8rnycIJnU

Prieš šešerius metus debiutavęs „Daddy Was A Milkman“ greitai pelnė melomanų ir muzikos kritikų simpatijas. Geriausias to įrodymas – anšlaginiai koncertai. Pradedant 2016 m. vasarą vykusiu debiutinio albumo „Daydreaming“ pristatymo koncertu ir baigiant didžiausiais karjeroje tapusiais pasirodymais Trakų pilyje, taip pat didžiausiose šalyje „Siemens“ ir „Žalgirio“ arenose. Scenos naujoką puikiai įvertino ne tik muzikos mylėtojai – „M.A.M.A.“ ceremonijoje „Daddy Was A Milkman“ pelnė „Metų proveržio“ ir „Metų elektronikos“ apdovanojimus.

2018-ieji atlikėjui buvo ypatingai sėkmingi. Jis buvo pristytas rekordiniam „M.A.M.A.“ apdovanojimų skaičiui. „Daddy Was A Milkman“ pretendavo laimėti net keturiose nominacijose – „Metų atlikėjo“, „Metų albumo“, „Metų koncertinio atlikėjo“ ir „Metų popmuzikos atlikėjo“. Ceremonijos metu Ignui Pociūnui buvo įteiktas svarbiausias titulas – „M.A.M.A.“ komisija jį išrinko „Metų atlikėju“.

„Daddy Was A Milkman“ yra vienas iš nedaugelio mūsų šalies atlikėjų, kurie sėkmės sulaukė ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Be to, kad atlikėjo dainas dažnai transliuoja užsienio radijo stotys, „Daddy Was A Milkman“ yra bene vienintelis mūsų scenos atstovas, rengiantis anšlaginius koncertus Rygos klube „Palladium“ ir „Arena Riga“ arenoje.

Atlikėją savo programose nori matyti daugelis didžiųjų mūsų regiono festivalių organizatorių. Jau kelis kartus „Daddy Was A Milkman“ grojo didžiausiame Baltijos šalių festivalyje „Positivus“. Puikiais jo pasirodymais mėgavosi didžiausio Lietuvos muzikos festivalio „Granatos Live“ publika.

Prieš ketverius metus „Daddy Was A Milkman“ išleido dvigubą studijinį albumą „Intimate Us“. Lietuvoje ir Latvijoje vykusiuose koncertuose pristatytas darbas tapo puikia dovana muzikos gerbėjams. 2021-ųjų pabaigoje „Daddy Was A Milkman“ išleido pirmąjį lietuviškų dainų albumą „Kai ruduo mokė mane“, kurį pristatė dviejuose išskirtiniuose koncertuose Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Šie koncertai yra įamžinti vinilinėje plokštelėje „Kai ruduo mokė mane“.

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: [email protected]

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

 

AUDI bei Ramirent PREMIUM klubo bilietus gali įsigyti visi norintys (klubo narystės turėti nereikia). Su klubo bilietu naudokitės atskiru įėjimu į areną, atskira nemokama rūbine bei tik klubo svečiams skirtos lounge zonos ir baro paslaugomis. Apie AUDI klubą daugiau informacijos ČIA. / Apie Ramirent PREMIUM klubą daugiau informacija ČIA.

Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: į nuolaidos laukelį įveskite kodą “neįgaliesiems” ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 107 ir 112-113 sektorių 18 eilėje už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia:
Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. SVARBU, jog su vienu neįgaliuoju bus įleistas tik vienas lydintysis. Neįgalusis vietoje privalo pateikti neįgaliojo pažymėjimą.

„Žalgirio“ arenos AUDI klubo nariams
Esami klubo nariai perkasi bilietus nuo rugsėjo 13 d. iki 27 d. 108 Ramirent klubo sektoriuje. Prieš renkantis vietas į nuolaidos laukelį įveskite kortelės numerį. 

DAUGIAU