DAILĖS PLENERAS SUAUGUSIEMS

DAILĖS PLENERAS SUAUGUSIEMS

KŪRYBIŠKOS VASAROS ATOSTOGOS PAŽAISLIO VIENUOLYNE –
DAILĖS PLENERAS SUAUGUSIEMS

Kviečiame atostogauti kūrybiškai!

Jei Jums patinka bendrauti, mėgstate kūrybinę veiklą – šis pasiūlymas Jums. Jei žavitės dailininkų plenerine veikla ir svajojate piešti/tapyti gamtoje, net jei ir manote, jog tam trūksta žinių, įgūdžių ar drąsos – šis dailės pleneras skirtas Jums! Plenero metu su mokytojų (dailininkų – profesionalų) pagalba pažinsite ne tik dailės technikų įvairovę, patirsite kūrybos džiaugsmą, bet ir sužinosite, kaip perspektyvos, spalvų maišymo pagalba perteikti gamtos ar architektūros grožį bei aplink esančias erdves. Mūsų organizuojami plenerai skirti ne dailininkams profesionalams, bet įvairių profesijų žmonėms, mėgstantiems piešti ir tapyti.

 

Renkama 14 dalyvių grupė.

Dailės pleneras vyks Pažaislio vienuolyne – be galo gražioje, vaizdais bei gera energetika turtingoje vietovėje. Pažaislio bažnyčios ir vienuolyno ansamblis, vienas puikiausių brandžiojo baroko architektūros šedevrų Šiaurės Rytų Europoje, įsikūręs visai šalia Kauno marių, ant Pažaislio kalvos. Šioje nuostabioje aplinkoje mes – plenero dalyviai – gyvensime 7 dienas, vyks piešimo, tapybos, akvarelės, tušo, pastelės ir dailės terapijos užsiėmimai.

 

TRUMPAI APIE PLENERĄ:

• 7 dienas leisime gerą energetiką turinčioje ramioje vietoje – Pažaislio vienuolyne ir jo aplinkoje.

• Kūrybiškai ir prasmingai leisime laiką: vyks kūrybiniai – mokomieji dailės užsiėmimai suaugusiems nedidelėse grupėse: vyks piešimo, tapybos, akvarelės, tušo, pastelės ir dailės terapijos užsiėmimai.

• Gyvensime viename iš vienuolyno pastatų (atskiri kambariai po 2, 3 ar 4 žmones). Yra komfortiški dušai, tualetai, bendra virtuvėlė. Pusryčiai, pietūs ir vakarienė mums bus paruošti.

• Turėsime puikų laisvalaikį gamtoje – visai šalia vienuolyno yra Kauno marios – tai puiki galimybė grožėtis vaizdais, maudytis ir poilsiauti.

• Plenero kaina Pažaislio vienuolyne: 270 Eur (įskaičiuotas apgyvendinimas, vegetariškas maitinimas: pusryčiai, pietūs ir vakarienė, visa plenero programa: mokomieji, kūrybiniai, patyriminiai dailės užsiėmimai).

• Su savimi reikia turėti užvalkalus patalynei, rankšluostį bei reikiamas dailės priemones (jomis reikės pasirūpinti individuliai – pageidaujantiems reikiamų priemonių sąrašą atsiųsime).

 

Vietų skaičius ribotas!!

Tik 14 dalyvių (tik tiek yra nakvynės vietų).

 

Plenero kaina: 270 Eur (įskaičiuota: apgyvendinimas vienuolyne (puikios gyvenimo sąlygos), pusryčiai/pietūs/vakarienė (sotus, skanus vegetariškas maitinimas tris kartus per dieną), visa plenero programa – kūrybiniai užsiėmimai ir dailės pamokos).

Registruotis į plenerą galite iki š.m. birželio 15 d. skambindami tel. nr.: 8 684 44109; 8 684 68612 arba siųsdami laišką el. paštu: simono.dailes.studija@gmail.com.

Registruojantis nurodykite plenero datą, Jūsų vardą ir pavardę bei tel. numerį

Registracija bus patvirtinta grynaisiais arba pavedimu sumokėjus 100 Eur avansinį mokėjimą. Likusią sumos dalį galėsite sumokėti, kai , LT65 7044 0600 0788 3864 (SEB Vilniaus Bankas); mokėjimo paskirtyje įrašykite – Vasaros pleneras Pažaislyje, dalyvio vardas ir pavardė.

PASTABA: užsiregistravus ir neatvykus į plenerą, avansinis mokėjimas nebus grąžinimas.

 

Vieta: Pažaislio vienuolynas.

https://www.facebook.com/events/1594878287390872

 

www.simonodailesstudija.lt

DAUGIAU