DAILĖS SAVIRAIŠKA IR DAILĖS TERAPIJA – UŽSIĖMIMAI VAIKAMS

DAILĖS SAVIRAIŠKA IR DAILĖS TERAPIJA – UŽSIĖMIMAI VAIKAMS

Dailės terapija – tai saugi ir draugiška vieta, kur vaikas piešdamas, tapydamas, lipdydamas auga ir ugdo savo gebėjimus, dėmesingumą, susikaupimą, bendravimo įgūdžius. Kuriant patiriamas emocinis atsipalaidavimas, estetinis pasitenkinimas. Patiriamas kūrybos džiaugsmas augina pasitikėjimą savimi ir aplinka. Dailės terapijos metu, naudojant įvairias dailės priemones, lavėja smulkioji ir stambioji motorikos, akies rankos koordinacija.

Dailės saviraiškos ir dailės terapijos užsiėmimai vaikams orientuoti į kūrybiškumo, problemų sprendimo, emocinio intelekto, bet ne konkrečių dailės įgūdžių ugdymą. Dailės terapija nėra skirta išmokyti vaikus „gražiai“ ir „tinkamai“ piešti, čia svarbiausias yra procesas, o ne rezultatas.
Užsiėmimų metu vaikai lavina kūrybiškumą, mokosi modeliuoti, ugdo pasitikėjimą savimi. Vaikai yra supažindinami su pačiomis įvairiausiomis (tradicinėmis ir netradicinėmis) dailės technikomis bei priemonėmis – turi plačių galimybių eksperimentuoti, tyrinėti, išreikšti save…
Tai – neapsakoma laisvė, laisvė kurti, veikti, reikštis.
Šių užsiėmimu metu yra naudojamos įvairios kūrybinio darbo metodikos (molis, smėlis, akvarelė, guašas, pieštukai, pastelės ir t.t.)

Užsiėmimų vadovė: Dainora Skrabulienė – edukologė, dailės didaktikos specialistė, dailės pedagogė, dailės terapijos praktikė, baigusi specialiąją programą Lietuvoje „Dailės terapijos metodų taikymo galimybės“ ir Maskvos pozityviųjų technologijų ir konsultavimo institute pabaigusi kvalifikacijos kėlimo programą „Meno terapijos metodai psichologinio konsultavimo, socialinio darbo ir sveikatos priežiūros srityse“ . Taip pat – šios kvalifikacijos kėlimo programos organizatorė Lietuvoje. Dainora jau 14 metų dirba pedagoginį darbą, veda dailės saviraiškos ir dailės terapijos užsiėmimus vaikams bei suaugusiems. Taip pat – viena iš VšĮ “Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos” įkūrėjų, nuolat besidominti savęs pažinimu bei asmeniniu augimu, visas įgytas žinias praktiškai taikanti savo darbe ir asmeniniame gyvenime. Dainora – sertifikuota “Eneagramos” (unikalaus savęs ir kitų pažinimo metodo) meistrė, savo darbe naudojanti projektyvią psichologinę metodiką – metaforines asociatyvines kortas (šios metodikos mokėsi pas pirmtaką, OH kortų serijos leidėją, psichoterapeutą Moritz Egetmeyer (Vokietija)). Dainora – taip pat Lietuvos Meno terapijos asociacijos narė, Vilniaus Geštalt terapijos instituto studentė.

Grupės dydis: 6 – 8 dalyviai. Siekiant sukurti saugią ir jaukią atmosferą, renkama uždara dalyvių grupė, t.y. užsiėmimai – ne vienkartiniai, bet tęstiniai.

Planuojamų užsiėmimų laikas:
– antradienio vakarais (18.00 – 19.00 val.) yra planuojami DAILĖS SAVIRAIŠKOS IR DAILĖS TERAPIJOS užsiėmimai vaikams nuo 4 m.
– trečiadieniais iš ryto (10.00 – 11.00 val.) taip pat yra planuojama dar viena rytinė DAILĖS SAVIRAIŠKOS GRUPĖ vaikams (mama + vaikas: 2 – 4 m. ir vyresni…)

Kaina: 12 Eur/1 užs. (įskaičiuotos visos reikiamos priemonės).
Atsiskaitymas vyksta grynaisiais pinigais arba pavedimu į mūsų studijos sąskaitą už kiekvieną užsiėmimą atskirai arba mėnesio pabaigoje (už fiksuotus atvykimus).

Registracija vyksta el.p.: [email protected]
Tel. pasiteirauti 868444109 (Dainora)

https://www.facebook.com/events/121863458455747

www.pazinimassaviraiska.lt

DAUGIAU