Dailės saviraiškos ir keramikos užsiėmimai vaikams

Dailės saviraiškos ir keramikos užsiėmimai vaikams

2014 m. rugsėjo 17 d. – gruodžio 20 d., 10.00-18.00 val.

Mažieji tyrinėtojai ir smalsuoliai norintys smagiai keliauti „paslaptingu dailės raiškos keliu” yra laukiami dailės saviraiškos ir keramikos užsiėmimuose.

APIE DAILĖS SAVIRAIŠKĄ (integruojami keramikos užsiėmimai):
dailės saviraiškos užsiėmimų metu vaikai lavina kūrybiškumą, mokosi modeliuoti, ugdo pasitikėjimą savimi. Vaikai yra supažindinami su pačiomis įvairiausiomis (tradicinėmis ir netradicinėmis) dailės technikomis bei priemonėmis – turi plačių galimybių eksperimentuoti, tyrinėti, išreikšti save…
Vyksta ne tik dailės, bet ir keramikos užsiėmimai.
Tai – neapsakoma laisvė, laisvė kurti, veikti, reikštis.
Dailės raiškos priemonių pagalba vaikai žaidžia, kuria ir bendrauja.
Užsiėmimų metu yra lavinami vaiko pojūčiai „ne tik klausytis, bet ir išgirsti, ne tik žiūrėti, bet ir išvysti”. Užsiėmimų metu lavinami šie vaikų gebėjimai: smalsumo ir pažinimo gebėjimas – vaikai, užsiėmimų metu tyrinėdami ir eksperimentuodami dailės raiškos pagalba, atranda pasaulį, suvokia gamtos ir žmogaus kūrybos grožį; komunikavimo ir bendravimo gebėjimai – mokosi klausyti, bendrauti, susikaupti, reikšti savo mintis ir dalintis pastebėjimais; meniniai gebėjimai – vaikai skatinami įsivaizduoti, pajausti, kurti ir grožėtis.

Mokyklinio amžiaus vaikams siūlome atvykti šeštadieniais į dailės studiją
 “Kelionė po meno pasaulį”.
Kas tai per kelionė?

Tai – smagi, įspūdžių ir atradimų pilna stebuklinga kelionė. Pažinsime vaizduojamosios dailės kalbą (linija, dėmė, spalva, tūris, kompozicija…) bei įvairias dailės technikas (anglis, pastelė, akvarelė, guašas, tušas…), vyks ir keramikos užsiėmimai bei įvairių daiktų, objektų tyrinėjimas (natiurmortas) ir, žinoma, daug eksperimentuosime, tyrinėsime, lavinsime kūrybiškumą, pasitikėjimą savo jėgomis, drąsą bei pasaulio grožio pajautimą.

Dailės saviraiškos užsiėmimų vadovės:
Dainora Skrabulienė (edukologė, pedagogė, kvalifikuota dailės didaktikos specialistė, 11 m. dirbanti pedagoginį darbą, yra baigusi specialiuosius dailės terapijos metodų taikymo seminarus, savo darbe nuolat siekianti tobulėti – ieško meninės raiškos priemonių įvairovės) – dailės saviraiškos ir dailės terapijos vadovė, veda užsiėmimus vaikams ir suaugusiems. Dainora remdamasi dailės terapijos idėjomis siekia ne tik mokyti piešti „gražiai ir teisingai”, bet taip pat siekia padėti dalyviams patirti kūrybos stebuklą čia ir dabar.

Žibutė Daukšienė – pedagogė, turinti 32 metų darbo patirtį ikimokyklinėje įstaigoje. Jau 10 metų giliau besidominti vaikų kūrybiškumo ugdymo galimybėmis. Žibutė taip pat yra baigusi Justino Vienožinskio dailės mokyklą, dalyvavo meno terapijos studijos programoje KOROS, yra parengusi dailės užsiėmimų programą, nuolat gilina žinias dailės terapijos srityje (grupinė dailės terapija, dailės terapijos metodų taikymas ir asmeninis patyrimas, dailės priemonių ir technikų psichologinė prasmė, darbo parodose metodika, dailės terapijos teorinės paskaitos).

Užsiėmimų laikai:
I grupė: trečiadienis (2 – 4 m. vaikams);
Laikas: 10.00 – 11.00 val. (vadovė: Žibutė)
II grupė: trečiadienis (3 – 4 m. vaikams);
Laikas: 17.00 – 18.00 val. (vadovė Dainora)
III grupė: šeštadienis (4 – 5 m. vaikams);
Laikas: 10.00 – 11.00 val. (vadovė Dainora)
IV grupė: šeštadienis (5 – 7 m. vaikams);
Laikas: 12.00 – 13.00 val. (vadovė Dainora)
V grupė: šeštadienis – Dailės studija
“Kelionė po meno pasaulį” (7 – 12 m. vaikams)
Laikas: 14.00 – 15.30 val. (vadovė Dainora)
VI grupė: sekmadienis (4 – 6 m. vaikams)
Laikas: 10.00 – 11.00 val. (vadovė Žibutė)

Užsiėmimų kaina (4 užsiėmimai): 120 Lt/mėn.
(įskaičiuotos visos reikiamos priemonės).
Grupės dydis: 7 dalyviai.

Registracija vyksta el.p.: [email protected],
tel. pasiteirauti 868444109
Studijos adresas: Vytenio g. 10, Vilnius (atskiras įėjimas iš kiemo pusės)

https://www.facebook.com/events/610794952373810
www.pazinimassaviraiska.lt    

DAUGIAU