Dailės saviraiškos užsiėmimai vaikams

Dailės saviraiškos užsiėmimai vaikams

Užsiėmimai vyks vieną kartą per savaitę – nuo rugsėjo 5 d. iki gruodžio 26 d. (10.00-13.00 val.)

Dailės saviraiškos užsiėmimų metu vaikai lavina kūrybiškumą, mokosi modeliuoti, ugdo pasitikėjimą savimi. Vaikai yra supažindinami su pačiomis įvairiausiomis (tradicinėmis ir netradicinėmis) dailės technikomis bei priemonėmis – turi plačių galimybių eksperimentuoti, tyrinėti, išreikšti save… Vyksta ne tik dailės, bet ir keramikos užsiėmimai.
Tai – neapsakoma laisvė, laisvė kurti, veikti, reikštis.

Dailės raiškos priemonių pagalba vaikai žaidžia, kuria ir bendrauja. Užsiėmimų metu yra lavinami vaiko pojūčiai „ne tik klausytis, bet ir išgirsti, ne tik žiūrėti, bet ir išvysti”.
Užsiėmimų metu lavinami šie vaikų gebėjimai: smalsumo ir pažinimo gebėjimas – vaikai, užsiėmimų metu tyrinėdami ir eksperimentuodami dailės raiškos pagalba, atranda pasaulį, suvokia gamtos ir žmogaus kūrybos grožį; komunikavimo ir bendravimo gebėjimai – mokosi klausyti, bendrauti, susikaupti, reikšti savo mintis ir dalintis pastebėjimais; meniniai gebėjimai – vaikai skatinami įsivaizduoti, pajausti, kurti ir grožėtis.

Mokyklinio (pradinio) amžiaus vaikams siūlome atvykti šeštadieniais nuo 12 val. Tai – smagių įspūdžių ir atradimų pilna stebuklinga kelionė po meno pasaulį. Pažinsime vaizduojamosios dailės kalbą (linija, dėmė, spalva, tūris, kompozicija…) bei įvairias dailės technikas (anglis, pastelė, akvarelė, guašas, tušas…), vyks ir keramikos užsiėmimai bei įvairių daiktų, objektų tyrinėjimas (natiurmortas) ir, žinoma, daug eksperimentuosime, tyrinėsime, lavinsime kūrybiškumą, pasitikėjimą savo jėgomis, drąsą bei lavinsime pasaulio grožio pajautimą.

Užsiėmimų vadovės:
DAINORA SKRABULIENĖ – edukologė, pedagogė, kvalifikuota dailės didaktikos specialistė, 12 m. dirbanti pedagoginį darbą, yra baigusi specialiuosius dailės terapijos metodų taikymo seminarus, savo darbe nuolat siekianti tobulėti – ieško meninės raiškos priemonių įvairovės. Dainora – dailės saviraiškos ir dailės terapijos užsiėmimų vadovė, veda užsiėmimus vaikams ir suaugusiems. Dainora remdamasi dailės terapijos idėjomis siekia ne tik mokyti piešti „gražiai ir teisingai”, bet taip pat siekia padėti dalyviams patirti kūrybos stebuklą čia ir dabar. Sertifikuota Eneagramos (unikalaus savęs ir kitų pažinimo) meistrė, Lietuvos meno terapijos asociacijos narė.
ŽIBUTĖ DAUKŠIENĖ – pedagogė, turinti 32 metų darbo patirtį ikimokyklinėje įstaigoje. Jau 10 metų giliau besidominti vaikų kūrybiškumo ugdymo galimybėmis. Žibutė taip pat yra baigusi Justino Vienožinskio dailės mokyklą, dalyvavo meno terapijos studijos programoje ,,Koros”, yra parengusi dailės užsiėmimų programą, nuolat gilina žinias dailės terapijos srityje (grupinė dailės terapija, dailės terapijos metodų taikymas ir asmeninis patyrimas, dailės priemonių ir technikų psichologinė prasmė, darbo parodose metodika, dailės terapijos teorinės paskaitos).

DAILĖS SAVIRAIŠKOS UŽSIĖMIMAI VYKS VISUS MOKSLO METUS:
I grupė: pirmadienis (3 – 5 m. vaikams), 17.00 – 18.00 val. (Dainora)
II grupė: trečiadienis (3 – 5 m. vaikams), 17.00 – 18.00 val. (Dainora)
III grupė: šeštadienis (4 – 6 m. vaikams), 10.00 – 11.00 val. (Dainora)
IV grupė: šeštadienis (7 – 10 m. vaikams), 12.15 – 13.30 val. (Dainora)
V grupė: sekmadienis (3 – 6 m. vaikams), 10.00 – 11.00 val. (Žibutė)
VI grupė: sekmadienis (3 – 6 m. vaikams), 12.00 – 13.00 val. (Žibutė)

Dailės saviraiškos užsiėmimų kaina (4 užsiėmimai, integruojant keramikos užsiėmimus): 40 Eur/mėn. (įskaičiuotos visos reikiamos priemonės);
Grupės dydis: 7 – 8 dalyviai.

Registracija vyksta o el.p.: [email protected]
Tel. pasiteirauti 868444109

Studijos adresas: Vytenio g. 10, Vilnius (įėjimas iš kiemo pusės).
www.pazinimassaviraiska.lt
https://www.facebook.com/events/652787251489915/

 

DAUGIAU