DAILĖS TERAPIJOS SEMINARAS: MOLIS VIDINĖS SAVIJAUTOS STIPRINIMUI

DAILĖS TERAPIJOS SEMINARAS: MOLIS VIDINĖS SAVIJAUTOS STIPRINIMUI

2018 m. kovo 24 d.
12:00–16:00 val.

 

Molio terapija – tai viena iš dailės terapijos sričių, padedančių panirti į savo vidinį pasaulį. Darbas su moliu priartina žmones prie jausmų. Molis suteikia galimybę sukurti „kažką iš nieko“, transformuoti jau sukurtą objektą, ir lengvai keisti jo formą – lengva kurti ir tuo pačiu griauti. Molis leidžiasi būti daugybę kartų minkomas ir perminkomas. Lipdant molį, jaučiamas atsipalaidavimas ir malonus kūrybos džiaugsmas, atsiribojant nuo baimės suklysti.

Molio terapijos kūrybinių užsiėmimų eiga paremta dailės terapijos metodika – šie užsiėmimai skirti geresniam savęs pažinimui: tai yra procesas, kuris vyksta spontaniškai kuriant, bendraujant ir reflektuojant grupėje.
Molio terapija ramina, harmonizuoja ir išlaisvina kūrybines galias. Iš beformės molio masės užgimsta realus gaminys, prie kurio mes prisiliečiame ne tik rankomis, bet visa savo jausmų ir nuotaikų palete.

 

Seminaro lektorė Dainora Skrabulienė – edukologė, dailės didaktikos specialistė, dailės pedagogė, kvalifikuota dailės terapijos praktikė, dailės saviraiškos ir dailės terapijos užsiėmimų vadovė, baigusi specialiąją programą Lietuvoje „Dailės terapijos metodų taikymo galimybės“ bei Maskvos pozityviųjų technologijų institute įgijusi kvalifikaciją „Meno terapijos metodai psichologinio konsultavimo, socialinio – pedagoginio darbo ir sveikatos priežiūros srityse“ . Taip pat – šios kvalifikacijos kėlimo programos organizatorė Lietuvoje. Dainora jau 14 metų dirba pedagoginį darbą, veda dailės saviraiškos ir dailės terapijos užsiėmimus vaikams bei suaugusiems. Taip pat – viena iš VšĮ “Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos” įkūrėjų, nuolat besidominti savęs pažinimu bei asmeniniu augimu, visas įgytas žinias praktiškai taikanti savo darbe ir asmeniniame gyvenime. Dainora – sertifikuota “Eneagramos” (unikalaus savęs ir kitų pažinimo metodo) meistrė, savo darbe naudojanti projektyvią psichologinę metodiką – metaforines asociatyvines kortas (šios metodikos mokėsi pas pirmtaką, OH kortų serijos leidėją, psichoterapeutą Moritz Egetmeyer (Vokietija)). Dainora – taip pat Lietuvos Meno terapijos asociacijos narė, Vilniaus Geštalt terapijos instituto studentė.

 

Seminaro kaina: 25 Eur (įskaičiuotos visos reikiamos priemonės).

 

DALYVIŲ SKAIČIUS RIBOTAS – tik iki 12 dalyvių.

Registracija vyksta iš anksto el.p.: [email protected],

Registracijos patvirtinimui reikalingas registracijos mokėjimas (10 Eur), likusią sumą bus galima sumokėti atvykus.

 

Rekvizitai mokėjimui:

VšĮ SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA,

Įmonės kodas: 303011485;

a.s LT957044060007887398

 

Pasiteirauti galite tel.: 868444109 (Dainora)

 

Vytenio g. 10, Vilnius (atskiras įėjimas iš kiemo pusės).

www.pazinimassaviraiska.lt

DAUGIAU