Dainius Pulauskas Quartet

Dainius Pulauskas Quartet

Dainius Pulauskas Quartet

Dainius Pulauskas – klavišiniai
Valerijus Ramoška – trimitas, fliugelhornas
Arman Isojan – kontrabosas
Domantas Razmus – mušamieji  

Dainiaus Pulausko kvartetas – vienas reikšmingiausių ir aktyviausių Lietuvos džiazo kolektyvų, savotiški Lietuvos džiazo ambasadoriai.

„D. Pulausko unikalus kolektyvas savo muzika užsitikrina išskirtinę vietą progresyvaus Europos fusion džiazo scenoje“, – rašė kritikas Jan Patterson „Allaboutjazz.com“ tinklapyje.

Grupės lyderį klavišininką D. Pulauską charakterizavo: „Pulauskas, be jokių abejonių, yra vienas iš įdomiausių  fusion kompozitorių Europos džiaze“.

 „Subūręs kolektyvą, Pulauskas išgarsėjo kaip puikus improvizatorius, kompozitorius ir fusion bei džiazroko muzikos aranžuotojas. Pulausko kolektyvas – viena kūrybingiausių ir daugiausiai eksperimentuojančių Lietuvos džiazo grupių. Joje groja neįtikėtinai talentingi atlikėjai (…). Šie muzikai yra tikri novatoriai, neapsiribojantys specifiniais džiazo stiliais“, – teigė muzikos kritikas Mel Huang.
 

Šiame koncerte skambės akustinio džiazo pavyzdžiai, kuriuos atliks D. Pulausko bendražygis Valerijus Ramoška ir talentingi jaunesnės kartos džiazo muzikantai Arman Isojan ir Domantas Razmus.

Šis kvartetas – tai dar vienas Dainiaus Pulausko suburtas kolektyvas, akustiniais instrumentais kuriantis iškalbingas muzikines erdves. Tai keturių bendraminčių, keturių solistų, keturių individualių asmenybių požiūris į pasaulį, išreikštas muzikine kalba.

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis [email protected]

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~1:50
Pertraukos: yra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: neįleidžiami
Amžiaus cenzas: N-7
Nuolaidos: netaikomos

DAUGIAU