Dainų šventė „Septynių kalvų giesmė“

Dainų šventė „Septynių kalvų giesmė“

Išskirtinis renginys unikalus meniniais bei muzikiniais sprendimais, kolektyvų įvairove ir gausa. Šiemet sumanyta dainų šventę surengti vieną dieną ir suorganizuoti ypatingą koncertą.

Šventė bus išskaidyta dalimis: pasirodys Telšių miesto ir rajono, LPS „Bočiai” meno kolektyvai ir žinomi krašto atlikėjai. Laukiama per 700 dalyvių.

Žemaitijos sostinės šventėje pasirodys ne tik miesto ir rajono meno kolektyvai, vaikai ir jaunimas, Telšių kultūros centro mišrus choras „Žemaičiai”, politinių kalinių ir tremtinių choras „Tremties aidai”, bet ir žinomi atlikėjai: Juventas Radzys, Kęstutis Jablonskis su grupe, Darius Augulis ir grupė „Tekila”, „Gramofonas”. Pirmą kartą Telšiuose muzikantai atliks savo kūrinius pritariant jungtiniam chorui.

Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai” šventės dalyje laukiama svečių ne tik iš Telšių, daugelio Lietuvos miestų (Vilniaus, Klaipėdos, Kretingos, Skuodo ir kt.), bet ir iš Estijos bei Latvijos. Pasirodys 13 „Bočių” chorų, 9 kaimiškos kapelos, 19 šokių kolektyvų. Koncertą paįvairins Lietuvos sveikatos mokslų universiteto dainų ir šokių ansamblis „Ave Vita”.

Scenoje taip pat pasirodys jungtinės kaimo kapelos, kurios greta kitų kūrinių kartu su chorais atliks specialiai šventei sukurtą dainą „Mes esam žemaitē”. Dainos muzikos ir žodžių autorius – R. Tekorius.

Šiemet sukanka 15 metų, kai buvo sukurtas himnas Telšiams. Į sceną atlikti kūrinio vėl grįžta visi penki dainininkai: Kęstutis Jablonskis, Darius Augulis, Juventas Radzys, Antanas Gaudiešius, Gintaras Sabeckis.

Pasibaigus Telšių rajono dainų šventei, žiūrovai kviečiami į vakaro koncertą. Pasirodys žymiausi Žemaitijos krašto atlikėjai.

Žemaitijos sostinės šventė „„Septynių kalvų giesmė” vyks birželio 11-ąją 17 valandą Telšiuose ant Zakso kalno. Organizatoriai kviečia prekybininkus iš visos Lietuvos registruotis ir dalyvauti mugėje. Registracija telefonu 8 672 24125 (skambinti darbo dienomis nuo 9 iki 12 valandos).

Renginio data: 2016 m. birželio 11 d.

Renginio laikas: 17 val.

Renginio vieta: Zakso kalnas

Renginys nemokamas.

 

DAUGIAU