Dainuojamoji poezija

Dainuojamoji poezija

Pirmąjį rugpjūčio šeštadienį kviečiame praleisti kartu su Tomu Pupiniu ir Justinos&Lauros projektu „Lengvai”

Projekte Lengvai šiuo metu plastena Justina Kaminskaitė ir Laura Šerpytytė. Justina ilgą laiką rašė dainas, mokėsi dainuoti ir dar šio bei to, kol suprato, jog kai kurių idėjų pati viena neįgyvendins. „Greitąją pagalba” kūrybai ir ilgalaike bendražyge tapo pianistė Laura, jautriais pirštais įkalbinanti sprogti ir paprasčiausias dainas. Beveik metus kartu praleidusios kolegijos, kurioje studijuoja, klasėse, merginos yra pasiruošusios ramiu žingsniu atnešti veiksmingų pipirų žiūrovų arbatai:

„ – Jaunos ir perspektyvios – smagi būsena, tačiau vien tokiomis būti ilgainiui pabodo. Tuomet radosi projektas „Lengvai”, kurio pagrindas – mums pačioms įdomios paieškos lietuviškoje poezijoje ir universaliame džiaze.”

Projekto Lengvai programoje laisvai išsitenka autorinės kūrybos dainos, dainuojamąja poezija paversti lietuvių poetų darbai, į lietuviškas eiles įvilktos džiazo baladės bei originalumo ir disciplinos reikalaujantys standartai. Kiekvienas Justinos ir Lauros susitikimas scenoje – tai toks nuoširdžių improvizacijų ir kruopštaus atlikimo derinys, kurio klausantis tiesiog palengvėja.

Tomas Pupinis – Šypsenos meistras. Iš pažiūros esu toks pat kaip ir kiti – išgirdau, pabandžiau, pamilau… ir jau ilgą laiką tęsiu pažintį su gitara. Kaip ir kiekvienas perskaitytas eilėraštis įgauna savo spalvą muzikai, taip ir kiekviena melodija atranda savas eiles. Mintys plaukia, seka viena paskui kitą

DAUGIAU