Dainuojamoji poezija

Dainuojamoji poezija

VšĮ „Deimantų piramidė” Rugpjūčio 22d. vakarą kviečia praleisti kartus su „Bakenbardais”, Auguste ir Povilo bei Adomo duetu „Netiekto”

Augustė – plyta – namas galimybėje, o aš, kieno aš tikrovė? Yra tiek dalykų, kuriuos darydamas nesijauti tikras, bet, kiek save pamenu, dainavau. Daina būna kaip pagalvė ir antklodė, kaip malda, kaip lopšinė ar žadintuvas. Kaip vaistai. O dar kartais kuriu animacinius filmus, kovoju su broliuku ir geriu daug kakavos.

“Bakenbardai”– “Bakenbardai” – trio, atgimęs virtuvinis-instrumentinis ansamblis, užaugęs Vilniaus gatvėse ir nesiruošiantis numirti. “Bakenbardai”: Šarūnas Černiauskas (gitara, vokalas, tekstai), Ignas Jačauskas (gitara, vokalas) ir Eglė Jačauskienė (vokalas, barškinamieji ;))

Netiekto – dviejų jaunų vyrų – Adomo ir Povilo – projektas, kuris Dainuojamajai Poezijai siekia suteikti kitokį atspindį. Šie jaunuoliai susibūrė 2009 metų pavasarį ir karts nuo karto prie kolektyvo pasikviečia dar kelis žmones dar labiau paįvairinti jų muziką. Jų duodami atspalviai: Jazz’as, Bliuzas, rock’o elementai, bet dažniausiai jie tiesiog pasivadina jazz’uojančiais poetais.

Adomas – vokalas ir ritminė gitara, kuriantis dainų tekstus ir suteikiantis jiems gyvybę.

Povilas – solo gitara, užtikrinantis atspalvį ir dainos melodiją. Kuriantis dainų muziką ir keičiantis akordų sekas.

Jaunuoliai puikiai sutaria tuo klausimu, kad šis projektas tikrai smagus dalykas, žmonėms parodyti, kaip jie jaučia tai, ką daro.

DAUGIAU