Dainuojamoji poezija

Dainuojamoji poezija

VšĮ „Deimantų piramidė” Rugpjūčio 25d. vakarą kviečia praleisti kartus su Simonu Nekrošiumi, Jonu Talandžiu ir Domanto bei Justinos projektu „23-ias Ąžuolas”

 

“23-as Ąžuolas” oficialiai atsirado 2008 metų rugpjūčio 16 dieną, įrašius dainą “Keista Mirtis” ir nuo to laiko savo kūryba dalinasi su Dainuojamosios Poezijos ir muzikos mėgėjais.

2008 metais, lietuvių mokytojos paskatinti dalyvauti dainuojamosios poezijos konkurse, vykusiame Kristaforo mokykloje, užėmė antrąją vietą. Tai buvo didelis paskatinimas tolimesnei veiklai.

2009 metų žiemą, dalyvaudamas tame pačiame d. poezijos konkurse, “23-as Ąžuolas” taip pat tapo laureatais.

Tikimės, kad kūryba ir toliau klestės taip pat sklandžiai kaip ir iki šiol, bei klausytojams suteiks gerų emocijų ir pojūčių.

Jonas Talandis- charizmatiškas, talentingas ir kūrybiškas žmogus. Jau maždaug devynerius metus grojantis fortepijonu, Jonas žavi tuo, kad gali puikiai improvizuoti ir laisvai, natūraliai atrasti raktą į klasikų ir šių dienų poetų eilėraščius, nes būtent kurdamas muziką, jis perskaito tekstą. Svarbiausia – nesustoti augti, sako Jonas.

Simonas Nekrošius– VUBF, koncertų ciklo „Visi savi” dalyvis, dažnas Dainuojamosios poezijos koncertų svečias bei atlikėjas.

DAUGIAU