“Dainuojamosios poezijos vakarai TAU”

“Dainuojamosios poezijos vakarai TAU”

“Dainuojamoji poezija – muzikos žanras, kuriame labai svarbiu komponentu, svarbiausiu išpildymo akcentu laikomas dainos tekstas ir jos turinys. Paprastai naudojami aranžuoti poezijos kūriniai, kuriems pritariama bardų tradiciniais instrumentais: gitara, liutnia, keltų arfa, citra, kanklėmis, smuiku arba fortepijonu.”

Gytis Ambrazevičius – malonios šypsenos ir švelnaus balso savininkas, kuris jau yra spėjęs sudalyvauti ne viename festivalyje (9 – tajame respublikiniame bardų festivalyje „Bičnamyje”, VU bardų festivalyje, ilgiausiai gyvuojančiame dainuojamosios poezijos festivalyje „Šaltinis” ir bardų žygyje tiek praėjusiais, tiek šiais metais). Gytis savęs bardu nelaiko, bet visuomet džiaugiasi, kai jo kuriamas dainas žmonės priskiria prie dainuojamosios poezijos. Jaunasis atlikėjas dainuoja tik savo kūrybos dainas, nes mano, kad dainą, kaip ir eilėraštį, iki galo gali atskleisti tik ją parašęs žmogus. Gytis save išreiškia ne tik per muziką, bet ir rašydamas 2008 metais interneto ir tinklaraščių konferencijoje „Blogin” perspektyviausiu išrinktą tinklaraštį, žmogaus, turinčio ką pasakyti slapyvardžiu.

Monika Ilgūnaitė kuria ir dainuoja ne tik vyresniajai kartai, bet ir jauniems, dar tik ieškantiems gyvenimo ir džiaugsmo jame vaikams. Monikos kūryboje susipina aktualios šių dienų temos, ieškojimas ir kartu atradimo džiaugsmas. Eilėmis, gitaros melodijomis stengiamasi lengvai ir paprastai papasakoti apie gyvenimą. Jo tamsiąją ir šviesiąją pusę. Apie mus visus. Kvėpta meilės ir žavėjimosi proceso, Zoraza pradėjo rašyti jau nuo 16 metų, o vėliau savo kūrybą pradėjo derinti su muzika. Nuolat maištaujanti ir nepaklūstanti taisyklėms Zoraza savo koncertuose klausytojus sužavi tuo, kad daro tai, kas miela jos širdžiai, ir dainuoja tuos žodžius, kuriuos jai patinka tarti.

Bilieto kaina- 10 Lt, studentams , moksleiviams ir senjorams – 5 Lt, vaikams iki 14 metų – nemokamai.

Gyvos muzikos klubas „AULA Blues club”

Pilies g. 11, Vilnius

Tel. (8 5) 2687173

Email. info@bluesclub.lt, info@aularestoranas.lt

www.bluesclub.lt, www.aularestoranas.lt

 

DAUGIAU