Dainuojamosios poezijos vakaras “TAU” (NEmokamas)

Dainuojamosios poezijos vakaras “TAU” (NEmokamas)

„Dainuojamosios poezijos vakaruose Tau” „Artistų” scenoje debiutuoja Simonas Nekrošius ir šaunus Aleksandro bei Gražinos duetas.

Simonas Nekrošius, viena iš paslaptingiausių asmenybių.. apie kurią nežinau nieko.. tiksliau žinau, kad tikrai verta išgirsti.

Antrieji scenoje „kalbuojamosios” poezijos žanro išradėjai-

Aleksandr Belkin – vokalas, akust. gitaros, lūpinė armonikėlė. Grupės ” The Road Band” lyderis ir įkūrėjas, visų originalių kompozicijų autorius. Vilniaus Konservatorijoje įgijo akordeono ir liaudies orkestro vadovo specialybe. Baigė Vilniaus Pedagoginį Universitetą. Prieš sukurdamas “The Road Band”, grojo daugelyje džiazo, bliuzo ir rokenrolo grupių, o taip pat ir pirmojoje bliuzo grupėje Lietuvoje „Hilda Blues Band”. Su skirtingais kolektyvais koncertavo daugelyje Europos šalių. Aleksandras Belkinas dalyvauja daugelyje muzikinių projektų su garsiais Lietuvos muzikantais, dirba su bigbendais, grojo su daugeliu muzikantu is uzsienio, taip pat is JAV. Zimiausi is ju: Keb’ Mo’ (1996m. Olandijoje), Studebaker John (2007m. Kaune) ir Ian Siegal (2009m. Kaune ir Palangoje).
Gražina Deičko -vokalas, smuikas, mandolina. Baigė B. Dvariono muzikos mokyklos orkestrinio skyriaus smuiko specialybės kursą. Dainų tekstų ir muzikos autorė.
www.artistai.lt
IŠANKSTINĖ VIETŲ REZERVACIJA 852121268

DAUGIAU