free Daivos Kupstienės paroda „Lietaus subtitrai“

Daivos Kupstienės paroda „Lietaus subtitrai“

Kauno kultūros centre vasario 14 d. 17 val. vyks tapytojos Daivos Kupstienės pirmosios personalinės tapybos darbų parodos „Lietaus subtitrai“ atidarymas.

Tapytoja Daiva Kupstienė gyvena ir kuria Kaune. 1977-1988 metais mokėsi Kauno 27-oje vidurinėje mokykloje. 2007-2011 metais mokėsi A. Martinaičio dailės mokykloje. Šiuo metu įgytas žinias tobulina žinomo tapytojo Antano Obcarsko tapybos studijoje „Antaniniai ob“. Tapyba ir piešimu domisi nuo pat mažens. Pirmasis tapybos mokytojas Antanas Obcarskas. Nuo 2018 metų bendradarbiauja su VšĮ „Gabrielės meno galerija“. Ji yra surengusi 4 grupines menininkų parodas Lietuvoje ir Londone, 7 menininkų plenerus, 3 plenerus surengė Švedijoje.

Kalbėdama apie savo pirmąją tapybos darbų parodą „Lietaus subtitrai“ autorė teigia: „Lietaus subtitrai“ tai paroda kaip trumpametražis filmas, kur gamta neatsiejama nuo žmogaus. Tai kintanti gamta, vakaras, rytas, žiema, ruduo, vasara ir pavasaris.. Tai suabstraktinta gamta, joje nepamatysi medžių, gėlių, tai reikia perskaityti – viskas lyg lietaus subtitrais būtų užrašyta.”

 

Paroda veiks iki kovo 11 dienos.

Parodos rengėjai: Kauno kultūros centras ir VšĮ „Gabrielės meno galerija“.

DAUGIAU