DANCE INTENSIVE @SKILLZ gegužės 30 – birželio 9

DANCE INTENSIVE @SKILLZ gegužės 30 – birželio 9

SKILLZ Summer Intensive

✔ TAI intensyvūs šokių kursai tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems šokėjams, skirti efektyviai ir naudingai leisti laiką puikioje kompanijoje. Kursų metu būsite supažindinti su baziniais judesiais, šoksite įvairaus lygio choreografijas, tobulinsite šokio techniką, gausite daug naudingos informacijos. Kursai vyks dvi savaites vasaros pradžioje (GEGUŽĖS 30 d. – BIRŽELIO 9d.). Kiekvienam šokių stiliui bus skirtos 8 pamokos.

✔ TVARKARAŠTIS: Treniruotės vyks nuo 17 iki 21 val. nuo pirmadienio iki ketvirtadienio.
17:00 – 18:00 BREAKING Deni | VOGUE/ Raidas
18:00 – 19:00 DANCEHALL Deimantė | HIP-HOP Sandra
19:00 – 20:00 SOLO LATINO Dainius | HOUSE paženg. Emilis
20:00 – 21:00 HOUSE prad. Guoda | POPPING Max

✔ Vieno kurso/stiliaus KAINA – vos 35 EUR, dviejų kursų/stilių 52 EUR (50% nuolaida antram stiliui), trys stiliai/kursai kainuos vos 60 EUR (trečias stilius vos 8 EUR). (Dėmesio!!!! Registracija patvirtinama tik sumokėjus už kursus visą kainą prieš jiems prasidedant. Galima mokėti grynais studijoje arba bankiniu pavedimu http://skillz.lt/rekvizitai nurodę vardą ir pavardę ir kursų pavadinimą. Neatvykus į kursus mokestis negrąžinamas. Vietų skaičius ribotas. Yra galimybė lankyti ir po vieną pamoką, kaina 5 EUR.

✔ REGISTRUOTIS galite jau dabar online http://skillz.lt/workshop . Kilus klausimams rašykite [email protected]
✔ Lukiškių g. 5, 2 a. (gatvės šokių studija “SKILLZ”).
Taigi, laukiame Jūsų registracijų, bus žiauriai smagu ir naudinga!

DAUGIAU APIE PAMOKAS:
HIP-HOP su Sandra – Hip hop intensive treniruotėse tobulinsime judėjimą, įvairias technikas, bazinius judesius, muzikalumą, skirsime laiko trumpam fiziniui padidinti ištvermę šokyje, sustiprėti fiziškai. Pradėsime nuo papraščiausių užduočių, kurias apipinsime šokio rutina, kombinacijomis, viena ar kita užduotėle. Visą tai padės jums išlavinti savo freestyl‘ą, kūrybinę sielą, pasijusite stipresni, prisipildę geros nuotaikos ir energijos! Lauksiu visų! Tiek pradedančiųjų, tiek pažengusių!

DANCEHALL su Deimante http://skillz.lt/deimante/ – Dancehall intensive vėl bus skirtas tik merginoms! Mokysimės moteriško judėjimo dancehall stiliuje ir tuo pačiu ruošime kūną paplūdimio sezonui: šokant dancehall’ą daug darbo tenka kojoms, klubams, nugarai, o judame energingai ir stipriai. Kiekvienos treniruotės pradžioje mokysimės šokio techniką bei atskirus judesius, o vėliau viską sujungsime į kaskart naują rutiną ar choreografiją.
BREAKING su Deni http://skillz.lt/denis/ – Yo yo yo,visi breiko judesio fanai. Treniruočių metu tobulinsime savo judėjima ant žemės, stiprinsime ivairiausius užlaikymus ore ir be abejo dirbsime su unikaliais perėjimais!

VOGUE su Raidu http://skillz.lt/raidas/ – Per Vogue intensive treniruotes šokiu mokysimes išlaisvinti save ir įgauti daugiau pasitikėjimo. Susipažinsim su baziniais šokio elementais, pozomis bei judėjimu ne tik pagal vogue, bet ir klubinę muziką. Tik dvi savaitės šokio, o gera emocija garantuota visai likusiai vasarai. Nepraleisk progos, nes tai puiki galimybė išmokti daug per trumpą laiką!

HOUSE pradedantiesiems su Guoda http://skillz.lt/guoda/ – tai intensyvus, linksmas treniruočiu kursas, skirtas pradedantiesiems ir pramokusiems house šokėjams (šokantiems iki 1m) ! Šio kurso metu house basic žingsnelius taikysime ne tik choreografijose, bet ir kūrybinėse uzduotėlėse 🙂 Taip pat susipažinsime su loftingo pradmenimis- house judesiais, atliekamais ant žemės!

HOUSE pažengusiems su Emiliu http://skillz.lt/emil/ – tai dviejų savaičių House šokio koncentratas skirtas pažengusiems šokėjams. Šio kurso metu išmoksime daug naujų basics variacijų, tobulinsime Lofting’ o įgūdžius, atrasime įvairiausių Groove tipų taip pat naudosime įvairiausius improvizacijos pratimus, kurie padės lengviau išreikšti save. Taigi visiškai nesvarbu ar tu mokinys, ar treneris, laukiami yra visi žinių ir šokio ištroškę žmonės.

POPPING su Max http://skillz.lt/maksas/ – Per popping intensive treniruotes mokysimės iliuzijos meno. Išmoksim įvairiausias technikas bei smagiai praleisim laiką pagal funk ritmus. Didelį dėmesį skirsime Wavingui(Bangos) bei Izoliacijoms. Taip pat skirsim laiko bazinų judesių variacijoms. Ir aišku bus atskira treniruotė su King Tut bei Finger Tut choreografija. Nepraleiskite progos ne tik daug išmokti ir pagerinti savo šokių Skillzus, bet ir praleisti labai gerą laiką ir atverti sau duris į magišką poppingo pasaulį! Iki susitikimo salėje!

SOLO LATINO su Dainiumi http://skillz.lt/dainius/ – Solo Latino intensive treniruotes tai puiki galimybe atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos ir ismokti niekada nenusibostančiųiu Latino šokių. Per šias treniruotes mokysimės ne tik pagrindinių įvairių Lotynų Amerikos šokių žingsnelių, tačiau ir jų pritaikymo už šokių salės ribų. Jungsime kelių šokių choreografijas į vieną ir padarysime nuostabų, karštą ir nepamirštamą video.

DAUGIAU