Darbo su pasąmone grupė “Praktinė magija”

Darbo su pasąmone grupė “Praktinė magija”

Visi mes esame magai, tik ne visi apie tai žinome. Savo kasdieniais veiksmais, žodžiais, o taip pat ir mintimis, nuolat kuriame savo asmeninę Visatą, savo asmeninį Pasaulį…

Gyvename taip, kaip galvojame. Jei nepatinka, kaip gyvename, keičiame tai, kaip galvojame! 

Tačiau šitaip pasakyti – lengviau, nei padaryti. Kad gyvenimas pasikeistų, neužtenka paskaityti vieną kitą knygą, sudalyvauti paskaitoje ar seminare. Tam reikia nuoseklaus darbo. Darbo su savimi, savo įsitikinimais, savo mintimis…Tačiau kasdienė rutina, draugai, artimieji ir visa kita aplinka, kuri ir toliau teka savo vaga, netrukus mus ir vėl sugrąžina į ankstesnį gyvenimą… 

Darbo su pasąmone grupė “Praktinė magija” skirta tiems, kurie:
* IŠ TIESŲ nori pakeisti savo gyvenimą į gerą,
* neieško kaltų, ieško išeities,
* yra pasiryžę būti nuoširdūs ir atviri su savimi, drąsiai priimti save tokį, kokiu yra,
* nori dirbti ir dalintis savo atradimais su grupe,
* yra atviri naujovėms ir linkę mažiau kalbėti, bet daugiau daryti!

Jei Jūs esate būtent toks žmogus, kviečiame nuo lapkričio 6 d. prisijungti prie darbo su pasąmone grupės “Praktinė magija”.

Susitikimai vyks du penktadienius per mėnesį, nuo 17:30 val. iki 20:30 val. Grupė uždara, nauji nariai nebus priimami pasibaigus registracijos terminui.

Užsiėmimai PRAKTINIAI, juose bus visai nedaug teorijos, bet daug praktikos. Daug rašysime, analizuosime, medituosime. PRAKTIŠKAI keisime savo gyvenimą į gerą.

Užsiėmimų planas*:
Lapkričio 6 d. – Susipažinimas. Baziniai dalykai apie pasąmonę, kokie sąmonės lygiai yra, ar pasaulio suvokimo filtrai. Mokomės įsiklausyti į savo pasąmonę, bendrauti su ja. Namų darbai.

Lapkričio 20 d. Namų darbų aptarimas. Kas mums trukdo harmoningai gyventi, kokios emocijos, nuostatos. Emocijų išvalymo meditacijos. Namų darbai.

Gruodžio 4 d. Namų darbų aptarimas. Žinome, ko nenorime, bet ar žinome, ko norime? Ketinimų formulavimas. Namų darbai.

Gruodžio 18 d. Namų darbų aptarimas. Finansų tema – kas trukdo uždirbti tiek, kiek galėtume? Darbas su savimi – analizė, kas man trukdo. Klaidingų nuostatų keitimas. Pasąmoninės žinutės formavimas. Namų darbai.

Sausio 15 d. Namų darbų aptarimas. Tęsiame finansų temą. Kas man yra turtai? Kas man yra pinigai? Pasąmonę programuojančios meditacijos. Namų darbai.

Sausio 29 d. Namų darbų aptarimas. Sveikatos tema. Sargdinančios emocijos ir požiūris. Pasąmonę programuojančios meditacijos. Namų darbai.

Vasario 12 d. Namų darbų aptarimas. Santykių tema. Kas man trukdo kurti harmoningus santykius? Kreipsimės į pasąmonę, aiškinsimės priežastis, analizuosime klaidingus įsitikinimus, idealizacijas, kurie mums trukdo. Kursime asmenines pasąmonę programuojančias žinutes, meditacija. Namų darbai.

Vasario 26 d. Namų darbų aptarimas. Visų susitikimų apibendrinimas. Bendra palaiminimo meditacija. Atsisveikinimas.

* Susitikimų temos gali kisti, priklausomai nuo grupės narių pageidavimų, poreikių.

Registracija iki lapkričio 5 d.

Registruotis prašome el.p. [email protected]

Visų 8 užsiėmimų kaina 120 eur. 

Registracija bus patvirtinta pervedus 40 eur. į VŠĮ Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos a.s.: LT957044060007887398, įmonės kodas: 303011485. 

Užsiėmimus veda Asta Ivaškevičiūtė – beveik 10 metų dirbo reklamos ir rinkodaros srityje, siekė karjeros aukštumų. Tačiau, užlipusi išsvajotos karjeros laiptais, suprato, kad laimės čia nėra. Pradėjusi ieškoti laimės, atrado Reiki, bhakti jogą ir Vedas. Tuomet ji priėmė vieną iš pračių drąsiausių sprendimų – mesti perspektyvią karjerą, sėkmingą darbą ir daryti tai, kas iš tikrųjų teikia džiaugsmo. Taip gimė “Savęs pažinimo ir saviraiškos studija” Vilniuje, kurią įkūrė dvi bendramintės draugės – Asta ir Dainora. Asta Ivaškevičiūtė studijuoja Vedas, o žinias pritaiko savo gyvenime. Ji skaito paskaitas apie moterų ir vyrų santykius, harmoningų santykių kūrimą ir apie tai, kaip gi įsileisti laimę į savo gyvenimą. Daugiau jos paskaitų rasite čia: http://astaivaskeviciute.weebly.com/

Asta taip pat yra Reiki Meistrė-Mokytoja. Reiki yra vienas iš alternatyviosios medicinos gydymo būdų, skirtas dvasiniam, fiziniam tobulėjimui bei psichinei, emocinei ir fizinei žmogaus sveikatai atstatyti. 

Užsiėmimai vyks Savęs pažinimo ir saviraiškos studijoje, Vytenio g. 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės.
www.pazinimassaviraiska.lt

Laukiame Jūsų!    

DAUGIAU