free Darius Ražauskas apie sveiką gyvenseną iš Vydūno ir šiuolaikinės perspektyvos

Darius Ražauskas apie sveiką gyvenseną iš Vydūno ir šiuolaikinės perspektyvos

Klaipėdos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) vyks paskaita „Jaunystės formulė. Energija ir sveikata iš Vydūno ir šiuolaikinės perspektyvos“. Paskaitos autorius – kultinis lektorius, asmeninio efektyvumo treneris, įkvepiantis daugybę lietuvių visame pasaulyje Darius Ražauskas. Renginys skirtas Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei.

Paskaitoje sužinosime, kaip sveiką gyvenseną suvokė ir kaip sveikatą puoselėjo didysis lietuvių humanistas, rašytojas, filosofas, kultūros veikėjas Vydūnas (Vilhelmas Storosta, 1868–1953). Analizuosime, ką galime pritaikyti šiuolaikinėje visuomenėje, ir ką apie tai kalba mokslas.

Lektorius D. Ražauskas Vytauto Didžiojo universitete įgijo vadybos bakalauro ir magistro laipsnį, yra Krasnodaro aukštosios praktinės psichologijos mokyklos absolventas (apgintas diplomas „Lyderystės ir harmoningo vystymosi psichologija“), Mayapuro instituto (Indija) Bhakti šastri (orientalistikos) studijų absolventas, Kauno pedagogų kvalifikacijos centro pedagoginių-psichologinių žinių kurso programos absolventas. Veda seminarus ir teikia konsultacijas Lietuvoje, Anglijoje, Norvegijoje, Airijoje, Danijoje ir JAV. Yra skaitęs daugiau kaip 1000 paskaitų įvairiose Lietuvos ir užsienio šalių organizacijose, draugijose, ambasadose, įmonėse, viešosiose įstaigose.

D. Ražausko paskaitose ir seminaruose linksmai ir betarpiškai pateikiama medžiaga padėjo tūkstančiams žmonių rasti naujus sprendimus savo gyvenimo iššūkiams.

DAUGIAU