Dave R. Stewart

Dave R. Stewart

Kai kas jį vadina tiesiog Dave‘u, kurį retkarčiais galima išgirsti grojantį pagrindinėje Stokholmo karalienės (šved. Drottninggatan) gatvėje, kai kas sako, kad tai neatrastas muzikos deimantas, tačiau niekas nepaneigs, jog šio atlikėjo balsas prikaustantis, užburiantis ir nepaleidžiantis viso pasirodymo metu. VšĮ „Gatvės garsai“ ir menų fabrikas „Loftas“ pristato – vienintelį ir nepakartojamą Dave R. Stewart koncertą Baltijos šalyse, kuris įvyks 2015 rugpjūčio 20 dieną menų fabrike „Loftas“.

Dave‘as vien tik su akustine gitara ir specifiniu balsu geba stulbinančiai perdainuoti žymiausias roko, bliuzo, bei country hitus. Koncerto metu, žiūrovai išgirs puikiai visiems žinomų grupių kūrinius. Scorpions, U2, Sting, The Cranberries, Journey, Everlast, Damien Rice, One Republic – tai tik keletas grupių bei atlikėjų, kurių dainas žiūrovai pažins naujai. Būtent todėl neoficialiai šį koncertą galima būtų vadinti „Duokle Muzikai“ (ang. „Tribute to Music“). Tiems, kam teko Dave‘ą išgirsti gyvai pripažįsta, jog jo atliekami „coveriai“ skamba ne blogiau, o kartais net geriau nei originalai. Per daugiau kaip 30 metų trunkančią muzikinę karjerą, Dave‘as yra išleidęs 20 solinių ir bendrų albumų kartu su kitais talentingais gatvės muzikos atlikėjais.

Nors vietų skaičius šiam koncertui ribojamas iki 850, organizatoriai labai nori, kad šio atlikėjo nešama šiluma pasiektų kuo daugiau paprastų žmonių, todėl pirmieji bilietai į šį išskirtinį koncertą kainuos simbolinius 5 eurus (+ aptarnavimo mokestis). Vėliau bilietai brangs.

DAUGIAU