Degustacija “Nepakartojamas Gewurztraminer  pasaulis”

Degustacija “Nepakartojamas Gewurztraminer pasaulis”

GEWURZTRAMINER – pabandykite atspėti, kodėl kalbant apie šią vynuogių rūšį, dažnai minimas čigoniškas aspektas.  Visai ne dėl to, kad šių vynmedžių kekių odelė nei tamsi, nei šviesi.Gewürztraminer, kaip ir čigonų, kilmė skendi legendose. Savo prieskoniniu aštrumu šių vynmedžių vynas irgi nedviprasmiškas. Galiausiai niekada nebūna lengva atspėti tikrąjį Gewürztraminerbūdą. Galiojantis stereoptipas, kad šio vyno charakteris yra tariamai saldus, gali būti sugriautas. Jei pakeliausime po skirtingų šalių ir netgi žemynų vynuogynus – konkrečiu atveju palyginsime Naujosios Zelandijos, Ispanijos ir Prancūzijos  Gewürztraminer vynuogių vyno panašumus bei skirtumus. Kadangi ši vynuogė labai specifinė, savaime aišku ir iš jos gaminamas vynas specifinis. Ne kiekvienam jis patinka – jis arba dievinamas arba jo išvis netoleruoja, bet kiekvienas jo bent paragavęs, garantuojame kad įstrigs atmintyje.

 

Degustaciją ves UAB “Istvestas” atstovas ir diplomuotas someljė Egidijus Rakauskas 

DALYVAVIMAS TIK SU REGISTRACIJA. Kaina 60 Lt/asm.

Bilietus galite įsgyti:

  • DAUGIRDO vyno parduotuvėje arba viešbutyje (T. Daugirdo g. 4, Kaune)
  • Kauno Akropolyje (1 a.) esančioje informacijoje prieš “Maxima” kasas (Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaune). * atsiskaitymas tik grynais.

Daugiau informacijos: tel. (8 37) 465 453, 8 686 12 311, el. p.[email protected]. Pirmenybė teikiama bilietą įsigijus iš anksto.    

 

DAUGIAU