Degustacija “Vynas ir prieskoniai”

Degustacija “Vynas ir prieskoniai”

Juk ne paslaptis, kad norint būti tikru gurmanu, reikia nuolat lavinti skonį. Todėl būtina atrasti, ieškoti ir pažinti naujus maisto ir gėrimų derinius.

Unikalios gurmaniškos degustacijos metu pažinsite aromatingus prieskonius iš Vokietijos, skirtus prie vyno derinamiems patiekalams. Tai specialūs prieskoniai suteikiantys daug išraiškingesnį skonį ir kvapą.

„Crispy Chili” – tai pirmasis aukščiausios kokybės prieskonių mišinys, kuriame juntamas švelnus šviežių pomidorų gaivos ir dūminės daniškos jūros druskos aromato dvelksmas. Šie keturių rūšių prieskoniai yra specialiai priderinti prie vynuogių veislių. Tad vyno rinkimasis prie maisto daugiau nebekels sunkumų!

 

Degustaciją ves puikiai Lietuvoje žinomas „Mineralinių vandenų” vyno ekspertas Mindaugas Paliukas, taigi, tikrai susipažinsite su visomis vyno ir prieskonių aromatų paslaptimis. Vakarą maloniai praleisite gotikinio stiliaus restorane „Daugirdas”.

 

DALYVAVIMAS TIK SU REGISTRACIJA. Kaina 60 Lt/asm.  

Bilietus galite įsgyti: 

DAUGIRDO vyno parduotuvėje arba viešbutyje (T. Daugirdo g. 4, Kaune)

Kauno Akropolyje (1 a.) esančioje informacijoje prieš “Maxima” kasas (Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaune). * atsiskaitymas tik grynais.

 

Daugiau informacijos: tel. (8 37) 465 453, 8 686 12 311, el. p.[email protected]. Pirmenybė teikiama bilietą įsigijus iš anksto.

DAUGIAU