Dekoratyvinių balandžių paroda

Dekoratyvinių balandžių paroda

Paskutinį kovo savaitgalį į „Megą” atkeliauja pažintinė dekoratyvinių balandžių paroda. Kovo 26-27 dienomis prekybos ir laisvalaikio centro parodų salėje balandžių augintojai iš visos Lietuvos pristatys gausybę įvairiausių balandžių rūšių – renginyje bus galima išvysti per 400 gražiausių ir įdomiausių dekoratyvinių balandžių.

Parodos lankytojai pamatys ir įspūdingus povinius balandžius, ir ištvermingiausius skrajūnus anglų tiplerius – balandžius, galinčius daugiau kaip 20 valandų skristi be sustojimo. Bus eksponuojamos ir iš Irano kilusių bijų rūšys: Šiaurės Kaukazo, Taškento bijai. Šie paukščiai pakyla į labai didelį aukštį ir yra tikri akrobatai – skrisdami vartosi ore.

Lietuvoje priskaičiuojama pora tūkstančių dekoratyvinių balandžių augintojų. Parodoje bus galima pamatyti ir mūsų šalyje išvestas balandžių rūšis: Klaipėdos aukštaskraidžius, Vilniaus spalvotašonius ir lietuviškus figūrinius vartiklius.

Pažintinės dekoratyvinių balandžių parodos metu bus eksponuojama ir balandininko Lino Petraškos fotografijų paroda „Balandžiai skrydyje”, kurioje įamžinti skrendantys pašto balandžių veislės sparnuočiai.

Kovo 26-27 d. vyksiančiame renginyje bus galima ne tik susipažinti su nematytomis sparnuočių rūšimis ar jais pasigrožėti, bet ir nusifotografuoti. Be to, visos parodos metu vaikai bus mokomi lankstyti origami gerves, kurios vėliau bus pakabintos ant parodos salėje pražydusių dekoratyvinių sakurų.

Dekoratyvinių balandžių parodoje žiūrovai galės apsilankyti šeštadienį ir sekmadienį nuo 11.00 iki 19.00 valandos PLC „Mega” II aukšte esančioje parodų salėje. Parodos lankymas nemokamas.

DAUGIAU