Dekupažo pamoka

Dekupažo pamoka

DVIKOMPONENTIS SENDINIMAS Kursų struktūra: Dekupažo istorija, supažindinimas su dekupažo technika bei priemonėmis. Motyvo parinkimas, daikto paruošimas dekoravimui, dažymas, jo subtilybės, paveiksliukų klijavimas, dvikomponentis sendinimas, galutinis lakavimas. Jūsų lauks visos priemonės ir dekoruojamas daiktas, Jums nereikia nieko turėti. Po kursų dekoruotas daikčiukas bus Jūsų.

 

Telefonas registracijai: 868746430 Daiva

 

 

Apie kūrybos studiją “Daivos menė”

 

Všį DAIVOS MENĖ rengianti įvairius rakdarbių kursus, kviečia išmokti kažką naujo,pabendrauti ir atsipalaiduoti malonioje kūrybinėje aplinkoje.Kursai rengiami visoje Lietuvoje, susirinkus 6-8 žmonių grupelei galime atvykti į bet kurį miestą ar miestelį. Kursai pagal pastoviai pildomus tvarkaraščius vyksta Vilniuje.
Puiki atgaiva sielai pasigaminti kažką savo rankomis. Tam yra daugybė progų – Jūsų ar Jūsų vaiko gimtadienis, mergvakaris, draugių vakarėlis ar šiaip būdas atitrūkti nuo kasdienybės.
Čia tikrai atrasite tai, kas Jums prie širdies. Mes siūlome: dekupažą, baldų dekoravimą, muilo liejimą, papuošalų vërimą, lėlių gamybą, dekupažą ant porceliano.


www.daivosmene.com

DAUGIAU