Denis Mc Laughlin ir Gytis Ambrazevičius

Denis Mc Laughlin ir Gytis Ambrazevičius

Skirtingų kartų atlikėjai susitikę vienoje scenoje surengs nepamirštamą koncertą, kuris tikrai pradžiugins liepos 14-ąją susirinkusius į jaukų restorano „Aula” kiemelį. Čia kiekvienas atras dalelę savęs tarp lyriškų, jausmingų ir kartais labai šmaikščių Gyčio bei ritmingų, optimistiškų ir energingų Denio dainų.

Denis Mc Laughlin jau ketvirtąkart grįžtantis į Lietuvą koncertuoti, su savimi į „Aulą” atsineš didelį energijos pliūps…nį ir užves klausytojus tikrais airiškais ritmais. Denio, kilusio iš Šiaurės Airijos, dainose netrūksta patriotiškumo. Jis stebina ne tik savo sodriu balsu, bet ir instrumentų įvairove – bandža, mandolina, tradiciškais airiškais buzukiu, bodhranu ir kauliukais. Taip pat šešiastyge bei dvylikastyge gitaromis grojantis atlikėjas prikausto žiūrovų dėmesį nuo pat pirmos natos.
Daugiau informacijos apie atlikėją bei koncertinį turą Lietuvoje: www.mc-laughlin.dk ir www.mc-laughlin.dk/tourLT

http://www.youtube.com/watch?v=DeYZxvQzz7g

Gytis Ambrazevičius, jaunasis bardas, 2010 metais festivalyje „Tai-aš” vienbalsiai pelnęs geriausio „Naktinėtojo” vardą, jau spėjo aplink save suburti nemažą būrį ištikimų klausytojų. Gytis žavi ne tik savo gebėjimu užmegzti kontaktą su žiūrovais, bet ir švelniu, lyg angelo balsu. Anksčiau rašęs asmeninį „blog‘ą”, pastaruoju metu savo mintis daugiau reiškia dainų tekstais, kurie klausytojų tikrai nepalieka be emocijų – gali ir pravirkdyti ir prajuokinti.
http://www.facebook.com/g.ambrazevicius
http://www.youtube.com/watch?v=qdMdDeGYpDU

Įėjimas nemokamas. Vietų skaičius ribotas. Staliukų rezervacija tel. 852687173.

Gyvos muzikos klubas „AULA Blues club”
Pilies g. 11, Vilnius
Tel. (8 5) 2687173
Email. info@bluesclub.lt
www.bluesclub.lt

DAUGIAU